Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra comfort

  Věra Dobrý den,chtěla bychse zeptat, zda se může začít užívat allegra comfort 2 x denně už od začátku užívání,? U mě jde o vyčerpání z práce, bylo tam hodně stresu.. Ještě bych se chtěla zeptat zda se může kombinovat se sisakem bajkalskym? Moc děkuji za radu.

  • Woykoff Dobrý den, ano můžete užívat 2 tbl denně od samého začátku. Ideálně 1tbl ráno a 1 tbl večer, můžete si to však uzpůsobit podle svých potřeb.
   V tuto chvíli nemáme žádné informace o interakcích se šišákem bajkalským, takže ve společném užívání nevidím problém.

 • Allegra 5-HTP

  Sona Dobrý den,chci se zeptat užívala jsem Allegro comfort,ale nepřislo mi,že by byl nějaký účinek.Objednala jsem si Allegru5-HTP ..A mám otázku,jaká je denní dávka,můžu dvě tablety nebo stačí jedna.A za jak dlouho nastupuje účinek? A jak dlouho mohu brát,jde to dlouhodobě?Mohu si přes den dat Relaxu v kombinaci s Allegru5-HTP? Děkuji za odpověď..Hezký den Sona

  • Věra Moc děkuji za odpověď😀

  • Woykoff Dobrý den,
   v případně DRINKU si musíte ohlídat, zda jste jej užívala na lačno, tzn. alespoň 2 hodiny před a hodinu po nic nejedla ani nepila s výjimkou vody... Účinek je pak možné vyhodnotit zhruba po 1 měsíci, nejspolehlivější způsob jak tak učinit si min. 1x týdně pravidelně vyplnit test na škálu deprese, doporučuji na naši stránce: http://www.jaknadepku.cz/test-nalady. Zde doporučuji se zaregistrovat, systém si pak bude pamatovat všechny Vaše výsledky testů a dokonce Vám je graficky vyhodnotí. Důležitý je pak trend křivky, zda je stoupající, stagnuje nebo klesající.
   Pokud tryptofan ani ve formě DRINKU nemá dostatečný účinek, vyzkoušeje Allegru 5-HTP, nejdříve 1 kapsli denně, pokud ani po 2 týdnech nezabere pak 2 kapsle. V případně ži i toto selže, ještě zbývá Allegra STRONG obsahující i třezalku, a tedy kromě tryptofanu i s SSRI účinky. Zde ale si musíte být vědoma všech nežádoucích účinků a brát ji je po omezenou dobu.

   • Woykoff Omlouvám se, kombinace celé řady Allegry s Relaxou je nejen možná, ale i vhodná.

 • Allegra drink a relaxa

  Michaela Dobrý den, mohla bych Vás požádat o časový rozestup u výše uvedených produktů pokud se Allegra užívá večer a zda Relaxa má vliv na řízení auta. Moc vám děkuji za odpověď

  • Woykoff Relaxa se při řízení auta doporučuje, protože celkově zklidňuje a zvyšuje pozornost a koncentraci, což je při řízení důležité.
   Dávkování Relaxy spolu s Allegrou je individuální, Allegra se užívá dle potřeby a možností (aby byla dodržena podmínka užití na lačno) rán a večer, Relaxu užíváme vždy tak 1 hodinu až 40 minut před očekávanou stresovou situací, kterou chceme pomocí Relaxy kompenzovat a to kdykoliv během dne. Je možné u společné užití Relaxy a Allegry bz časového rozestupu.

 • Allerga drink a únava

  Michaela Dobrý den, ráda bych se zeptala zda po užití Allegra drink večer mužů mít ráno pocit únavy či otupelosti. Jinak mám silné lekove alergie, ale to by nejspíš nemělo mít vliv na užívání Allegry. Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   přiznám se že tento pocit by po Allegře DRINK neměl být, naopak byj ste díky lepšímu a hlubšímu spánku se měla probudit odpočatější. S takovýmto příznakem jsem se ještě nesetkal, je možné že to můžete mít jako reakci po něčem jiném?
   Jinak samozřejmě každý organismus zejména v oblasti psychiky reaguje individuálně, takže to zcela vyloučit pochopitelně nejde. Zkuste DRINK na několik dní vysadit pak své stavy srovnejte.

 • Allegra drink+Aurorix

  Andrea Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můžu užívat Allegra drink když užívám AD Aurorix 300mg. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den,
   kombinace Aurorixu a Allegry DRINK je nejen možná, ale i velmi vhodná. Jen je třeba být zpočátku opatrná, protože Allegra DRINK může zvyšovat účinek Aurorixu a také to oznámit svému ošetřujícímu lékaři, který Aurorix předepsal.

 • Nástup Allegro+nežádoucí ucinky

  Soňa Dobrý den,dnes večer polknutí 8 prášek Allegro,zatím bez účinků.Jen pociťují hučení v hlavě,nervozita a neklid a úzkosti stále přetrvávají..Chci se zeptat kdy je nejlepší Allegro brát jestli ráno nebo večer,potřebují přes den fungovat a ne mít stres a neklid..Pořád je ve mě napětí..A kdybych Allegro comfort brala ráno mohu si cca po dvou hodinách hodinách vzít i Relaxu? Děkuji za Vaši odpoved.Sona

  • Woykoff Dobrý den, musíte počítat s tím, že účinky allegra je pro dlouhodobé podávání a účinky se obvykle dostavují po 10ti-14ti dnech. Vyhodnotit účinek má smysl až po 1 měsíci. U podávání tryptofanu ve formě tablet je velice důležité s jakou stravou jej kombinujete a čím jej zapíjíte. Tabletky je nutné užívat vždy na lačno a cca 1 hodinu po podání nic nejíst. Pro maximální účinek je vhodné je zapít mlékem slazeným medem, pokud jej nesnášíte tak alespoň ovocným džusem, ale zde je již biologická dostupnost nižší. Pokud tablety zapijete čistou vodou, bude účinek bohužel minimální, protože jen minimum z podaného tryptofanu se dostane do mozku. Z tohoto důvodu bývá jednodušší podávání večer, protože ráno je komplikovanější vzít tryptofan na lačno a ještě hodinu nejíst. Já doporučuji allegru DRINK, protože jeho složení zajišťuje tu nejvyšší biologickou dostupnost TRP pro mozek, která je dána tzv. poměrem TRP/LNAA (více viz info k allegra DRINK), který mnohonásobně převyšuje podávání TRP ve formě tablet. Pokud ani po měsíci se situace nezlepší, přejděte na allegra 5-HTP .

 • Dávka tryptophanu

  Veronika Dobrý den, zajimá mě, jaká dávka tryptophanu denně, je pro člověka bezpečná, na stránkách 4 fitness jsem se dočetla, že 600 až 700 mg denně je ok.
  Užívám 1 allegra drink ráno, ze začátku se zdálo že perfektně pomáhá, beru měsíc a týden, poslední týden se mi zdá, že je mi zase hůř.
  Je možné dávku ještě navýšit?

  Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   bezpečná dávka užívání čistého tryptofanu je 400 mg, dávky od 600 mg jsou považovány za klinické a měly by být pod dohledem lékaře. Je pravda, že v klinických studiích, např. u schizofreniků, byly užity i dávky 2500 mg denně, a to bez nežádoucích účinků, ale to je už extrém. Pokud máte pocit, že allegra DRINK již nefunguje, zkuste užít allegru 5-HTP, jeto bezpečnější než zvyšovat dávku tryptofanu nad 400 mg.

 • Allegra s 5-HTP

  Monika Dobry deň.Liečim sa na socialnu fobiu už 20.rokov.Bez prestavky uživam SEROXAT 30MG,WELLBUTRIN A XANAX 0,5SR.Aj keď som na liekoch tak ma trapi staly strach.Rozmyšlala som,nakolko som aj velmi pribrala že si zakupim ALLEGRA 5-HTP s tym,že by som postupne znižovala seroxat na 20mg.Je možna tato kombinacia?Ak nie tak možem aspom ALLEGRU RELAXU?Ďakujem

  • Woykoff Dobrý den,
   speciálně na sociální fobii je užívání allegry velice vhodné... kombinace s popsanými léky je možná, jen bych byl trochu opatrnější při nasazování, protože všechny varianty allegry mohu zvyšovat jejich účinek.
   Já bych doporučil začít s užíváním allegry DRINKU 1x denně, jde totiž o nefyziologičtější a tedy i nejbezpečnější formu podávání tryptofanu, a allegra DRINK má i bezkonkurenčně nejvyšší biologickou dostupnost tryptofanu pro mozek, nesrovnatelně vyšší než tablety. Až teprve pokud by účinek DRINKU nebyl dostatečný, pak bych přešel na 5-HTP.

 • uzkostné stavy

  keity Dobrý den,

  Už několik týdnu mně trápí nespavost- snadné usnutí po medunkovém čaji, avšak vzbuzení ve 4 hodiny a nemožnost usnutí z důvodu strachu, uzkostí.
  Mám nízky tlak a i tep mívám při spánku nizky. je i pro mně vhodná alllerga?
  4i relaxa?
  Přes den se taky dostavám do uzkostných stavů projevujících se sevřením hrudi a krku
  Mám návrh od lékaře na Ad, ale nechce se mně do nich.
  Pomohl by mně Allerga či relaxa?
  ( neohrozí to tlak či tep?)
  děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud řešíte pouze problémy s usnutím, doporučil bych Vám allegru MELATONIN, případně její kombinaci s Relaxou, vždy tak 1 hodinnu před plánovaným usnutím. Pokud však máte úzkostné stavy, zcela určítě bych doporučil nasadit allegru dle doporučení naší Pyramidy špatné nálady. Nejvhodnější je začít užívat allegru DRINK, jde o nejúčinnější, ale zároveň i nejfyziologičtější způsobo doplnění tryptofanu pro mozek. Možná ve Vašem případě bych dopočil večer užít allegru MELATONIN a ráno, ale vždy na lačno, allegru DRINK.

   • kejty Děkuji za rychlou odpověď.
    neřeším jen spaní, i denní uzkost.
    Jak je to prosím v souvislosti s nízkým tlakem ?
    děkuji

    • Woykoff V případě celé řady Allegra můžete být vzhledem k nízkému tlaku bez obav. U Relaxy, která krátkodobě zklidňuje mozek, a díky tomu celý organismus, by čistě teoreticky mohlo dojít i k mírnému snížení tlaku, ale zcela výjimečně.

 • Relaxa

  Miroslav Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, zda je možné užívat Relaxu společně s Cipralexem, jenž mi byl nyní předepsán. Jde mi o to, že nástup Cipralexu (dle zjištění) vyvolává nepříjemné stavy a jestli by tyto stavy v prvních týdnech užívání Cipralexu nezlepšila Relaxa (namísto užívání např.Neurolu apod.).
  Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, kombinace Relaxy a Cipralexu není kontraindikována, le nejsem si zcela jist zda Relaxa pomůže kompenzovat nežádoucí účinky Cipralexu. Ovšem každý organismus reaguje jinak, v každém případě se nemusíte bát nežádoucích účinků. Určitě budeme rádio když nám pak dáte na náš email informaci, zda v tomto případě Relaxa pomohla.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna