Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra Melatonin 6 mg pastilky

  Marta Dobrý deň, moja 88 ročná mama, diabetička na inzulíne, má dlhšiu dobu problémy so zaspávaním a so spánkom. Lekár jej predpísal Stilnox. Dáva si 1/2 tbl. pred spaním. V snahe predísť závislosti od tohto lieku, snažím sa nájsť pre mamu nejakú inú , hlavne nenávykovú cestu k uľahčeniu zaspávania a spánku. Priateľka mi odporučila Váš výrobok - Allegra Melatoním 6 mg. Chcela by som skúsiť dávať mame 1/4 tejto tablety, pri postupnom znižovaní dávky Stilnoxu ( tiež 1/4 tabletky). Prosím o radu, či je možná takáto kombinácia . Ďakujem veľmi pekne vopred za odpoveď.

  • Woykoff Dobrý den,
   ano to co navrhujete je správný postup, Stilnox s Melatoninem můžete kombinovat, pokus samozřejmě snížíte dávku Stilnoxu.

 • Allegra strong

  Hana Dobrý den, mám úzkosti a strachy. Sem tam vtíravou myšlenku. Neberu nic, jen na večer si někdy dám půlku rivotrilu, ale zřídka. Začala jsem teď brát Allegru strong, jednu ráno a jednu večer a mám v plánu to rozšířit na třikrát denně. Je možné si u toho vzít tu půlku rivotrilu, když jsou úzkosti silnější a jak je to s alkoholem? Nejsem příznivec alkoholu, ale skleničku vína si někdy dám. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, u allegry STRONG, díky třezalce, zejména v plném dávkování byl byl u kombinace s rivotrilem hodně opatrný a doporučil by h se jí vyhnout. Totáž platí i u alkoholu, a když zde si myslím, že pokud zůstane u jedné sklenky vína, neměl by to být až tak velký problém.

 • Lze nahradit Rivotril kozlíkem.beru též coaxil a mirzaten se

  Danuše vruntovs Lze nahradit Rivotril kozlíkem.uzivam též coaxil a mirzaten

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel přípravek s kozlíkem nemáme k dispozici, doporučil bych se obrátit na výrobce doplňků s kozlíkem.

 • Lze kombinovat buspiron a l zryptofan

  Danuše gruntova Lze kombinovat buspiron al tryptofan

  • Woykoff Dobrý den,
   ano kombinace tryptofanu s buspironem i buproprionem je možná.

 • Dotaz

  Danuše gruntova Beru coaxil a nepozorují žádný efekt po dvou měsících,večer mirzaten půl roku a myslím,že funguje spím více než dobře.dny jsou plně úzkosti.mohu použít doplněk l tryptofan .asi mám nedostatek serotoninu.

  • Woykoff Dobrý den,
   doplněk s tryptofanem je dobrá volba, ale doporučil bych o tom informovat vašeho lékaře, který vám předepsal antidepresiva. rozhodně neužívejte doplněk obsahující třezalku. Doporučil bych vám allegru DRINK, jako nejefektivnější způsob jak brát tryptofan. Vždy 2 odměrky do cca 2 dcl studené vody, vypít na lačno cca 1 hodinu před usnutím.

 • Allegra comfort

  Jana Dobrý den, mám dva dotazy: 1) Jak dlouho prosím obvykle trvá, než začne přípravem Allegra comfort působit při standartní dávce 1 tableta denně. Je to v řádu dní, nebo týdnů? Jaké jsou praktické zkušenosti uživatelů s nástupem účinků?

  2) Je běžné, že po zakoupení neobsahovala krabička s léky žádný příbalový leták ?

  • Woykoff Dobrý den,
   1) rychlost účinku allegry COMFORT je indivuduální, pohybuje sevětšinou mezi 10-30ti dny. Pokud ani po deseti dnech necítíte žádný efekt, doporučuji zvednout dávku na 2 tablety denně. Pro účinek je velmi důležitý zůsob užívání, vždy nalačno, a nezapíjet vodou. Nejefektivnější způsob je zapít tabletu vlažným mlékem s trochou medu, pokud s tím máte problém, pak 100% ovocný džus, zde je však efekt již nižší. Z tohoto důvodu doporučujeme užívat spíše allegra DRINK, jehož složení je již optimalizováno na co největší dostupnost tryptofanu přes hematoencefalickou bariéru.
   2) Léčivé přípravky (léky) příbalový leták obsahovat pochopitelně musí. allegra DRINK však není léčivý přípravek, ale doplněk stravy jak je uvedeno i na obalu. Doplňky stravy nemohou obsahovat příbalový leták, ten je definován pouze u léků. Mohou ale obsahovat tzv. další marketingovou informaci. Její vložení je však dobrovolné rozhodnutí výrobce. Na našich krabičkách je uvedený QR kod, jehož načtením si tuto informaci můžete stáhnout. Zároveň je uvedena na našich webových stránkách, vždy u každého produktu pod záložkou příbalová informace.

 • Problémy se spánkem

  Silvie Dobrý den,dcera 16 let problémy s usínáním spánek nekvalitní a krátký Můžete doporučit nějaký přípravek aby prospěla celou noc .Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   určitě bych doporučil dlouhodobě užívat allegra DRINK, 2 odměrky do cca 100-200 ml vody 1 hodinu před plánovaným usnutím. Zpočátku můžete na přechodnou dobu zkusit navíc dávat cucavé pastilky Allegra MELATONIN.

 • Čím zapíjet allegru comfort

  Irena Dobrý den, je možné zapíjet allegru čajem s medem? Namísto mléka? Džus mi bohužel ráždí žaludek a teplé mleko s medem vypít nedokážu. Děkuji předem za reakci.

  • Woykoff Dobrý den,
   zcela jistě to možné je, jen bohužel efekt nebude tak velký jako u mléka. Nebo jako alternativu mohu doporučit allegru DRINK.

 • Kombinace doplňků

  Martina Dobrý den, je možné kombinovat Allegru comfort - např. ráno - a DroomSap Sirup (Dromenwinkel) - večer?

  • Woykoff Dobrý den,
   ano, tato kombinace je možná a bezpečná.

 • Kombinace léků

  Mirka Dobrý den, měsíc užívám Allegru drink. Bohužel jsem nezaznamenala zlepšení nálady a únavy. Užívám 5mg Ritalin a 25mg qentiapin na spaní. Mohli byste doporučit něco jiného,než byla Allegra drink? Nebo k Allegře drink přidat čistý tryptofan, že bych tím dávku zesílila. Děkuji za názor.

  • Woykoff Dobrý den, nemyslím si že přidáním čistého tryptofanu zvýšíte účinek. Pokud necítíte ani po měsíci žádný efekt, bude to zřejmě známka toho, že problémy nemusí souviset deplecí tryptofanu. Nabízí se vyzkoušet allegru STRONG s obsahem hypericinu z třezslky, který vykazuje efekt proti zpětnému vychytávání serotoninu, jen bych byl asi opatrný v kombinaci s ritalinem a quentipinem.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna