Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • dotaz

  Štěpánka Dobrý den, podle vašeho testu mi vyšlo mírná deprese co by jste doporučil i podle níže zmiňovaných potíží. Moc děkuji za odpověd

 • Strach

  Štěpánka Dobry den, poradite mi prosím který pripravek bych mohla uzivat, trpim úzkostí, lecim se u terapeuta vse probiha dobře uz jsme udelali poradny kus prace, antidepresiva nechci chci to zvládnout sama, ale tex mam chvile kdy to na spadne jeb pri myslence ze máme někam jet, kram, lékař, a jine, to me ochromi a nejsrm schopna jit, projevuje se ti třes, bušení srdce, sevreny krk a zaludek. Po nejake dobe to odezni, ale uz nevim jakou cestou bych mela jit aby prekonala toto. Poradíte mi prosim. Dekuji

 • Allegra comfort a vysoky tlak

  Erika Dobry den, mamince (70) jsem doporucila uzivani Allegry comfort z duvodu psychickeho vycerpani. Muze L-tryptofan zvysit krevni tlak? Dekuji za odpoved.

 • Allegra Griffo

  Dana Dobrý den, ještě jsem zapomněla k předchozímu dotazu napsat, zda je možné současné užívaní Omeprazolu ráno, Griffa večer a Itopritu 2xdenně. Děkuji

 • Allegra Griffo

  Dana Dobrý den, je možno užívání Allegry Griffo večer před spaním a ráno užívat Omeprazol (Pantomyl). Nenaruší se vstřebávání Griffa? Allegra drink jsem užívala, ale potřebuji nyní silnější variantu. Pravděpodobně se k němu zase vrátím. Děkuji

 • 5-Griffo

  Majka Dobrý den,
  využívala jsem měsíc 5-Griffo 1 cps denně, pak 14dní obden a 14 dní vysadila kvůli seriím několika vyšetření. Mohu používat 5-Griffo obden i nadále? Sedí mi čistě rostlinné složení. Cca 3 roky zpět jsem užívala Allegru comfort, ale svědilo mě tělo po užití tablety. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, nedoporučoval bych dlouhodobé podávání Allegry GRIFFO. Zkuste jej nahradit Allegra DRINKEM.

 • Allegro drink vs Allegra choco

  Martina Dobrý den, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi přípravky allegra drink vs Allegra choco. Jelikož chci vás produkt vyzkoušet, jsou na něj jen samé výborně rezence, ale trpím momentálně průjmy a v některých prizoevcich je, že po Allegro drink objevil průjem, uvažuji právě o allegre choco. Co myslíte? Chci, aby to mělo co nejlepší výsledek. Na tablety comfort si netroufam, nemám moc ráda mléko a nejsem si jistá, jestli bych zvládala zapíjet teplým mlekemm s medem. Hlavně po ránu. Pak bych měla ještě jeden dotaz. Byla by vhodná kombinace vašich doplňků s HypnoxStopstres od barnys? Ten se bere ráno. Popřípadě jaký je mezi těmito přípravky rozdíl. Prosím o brzkou odpověď, chtěla bych si váš produkt objednat již dnes. Děkuji Vám.

  • Woykoff Pokud jde o srovnání přípravků allegra CHOCO a DRINK pro běžné užívání bych doporučil jednoznačně allegru DRINK. Přípravek CHOCO je sice svým účinkem téměř srovnatelný s DRINKEM, ale jde spíš o specialitu které se používá jako dárek nebo pro občasné zpestření užívání DRINKu, ale bohužel má příliš vysokou cenu díky výrobním nákladům za denní dávku, jedno balení obsahuje pouze dvě denní dávky, jedno balení DRINKu vydrží 17 dnů. Navíc s tímto výrobkem končíme s výrobou, práě kvůli výrobním komplikacím a vysoké ceně. Ale stále na skladě ještě několik balení je.
   Pokud jde o průjmy, můžou být způsobeny právě vysokou biologickou dostupností tryptofanu u DRINKu. Tryptofan je prekurzor serotoninu, tzv. hormonu štěstí, který ovšem kromě mozku se syntetizuje i ve střevech, kde zodpovídá za správnou peristaltiku střev. Vedlejším účinkem DRINku (ale u všech produktů s tryptofanem) je vedlejším účinkem správná činnost peristaltiky střev. O senzitivnějších osob se špatnou funkcí střev to může vést k mírným průjmům po dobu několik dnů, ale tot se brzy upraví. Této efekt je v podstatě potvrzením funkčnosti výrobku.

   Přípravek Hypnox Stopstress funguje v podstatě na obdobném principu jako DRINK, obsahuje 150 mg hydrolyzátu mléčného proteinu s vysokým obsahem tryptofanu s dobrou biologickou dostupností. Toto množství je však v porovnání s DRINKEM zanedbatelné (cca 3500 mg u přípravku DRINK vs 150 mg v Hypnox), takže rozhodně se ho nemusíte bát, ale také se při kombinaci s DRINKEM zřejmě nijak neprojeví.

 • Alegra strong

  Soňa Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu užívat tabletky Alegra stong přes den, a nebo jen večer a kolik denně jestli s jídlem nebo bez.. A jak dlouho se smí užívat? DĚKUJI

 • Alegra strong

  Soňa Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu užívat tabletky Alegra stong přes den, a nebo jen večer a kolik denně jestli s jídlem nebo bez.. A jak dlouho se smí užívat? DĚKUJI

  • Woykoff Dobrý den, denně užívejte 3 x denně jednu tabletu, vždy ráno, v poledne a večer, nejlépe na lačno. Užívejte do odeznění největších potíží, pak je nahraďte přípravkem allegra DRINK, případně COMFORT. Pokud ani do 3 měsíců se požadovaný účinek nedostaví, bylo by vhodné navštívit odborného lékaře.

 • Allegra comfort

  Radka Dobrý deň chcem sa opýtať užívam lieky ma tlak nebilet 5mh a prenessa 4ml občas užívam aj lexaurin teraz som začala užívať alegru comfort večer jednu tabletku a cez deň 100% štavu rakytnika 50ml a 100%štavu aronia 50ml . Mávam stavy úzkosti depresie nič ma nebaví stále som unavená a spánok mam zlý preto som si nasadila tieto doplnky stravy otázka moja je či sa nedá predávkovanie L-tryptofan?

  • Woykoff Dobrý den, předávkování l-tryptofanem se může projevovat jako tzv. serotoninový šok, který se projevuje podobnými příznaky jako při předávkování kofeinem. Při dávkování 2 tbl allegry COMFORT nebo jendé dávky allegry DRINK však k předávkování l-tryptofanem dojít nemůže, muselo by se jednat řádově vyšší dávkování.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna