Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Kombinace léků

  Alena Dobrý den, mohu užívat společně godasal a ginkgo biloba?

 • Uzkost

  Alice Dobrý den. Reaguji na Lulu. Když máš takové stavy tak to bude stále horší bez antidepresiv to bude horší. Vím o čem mluvím. Také jsem to tak měla hodně dlouho. Bylo to horší a horší. Vyzkoušela jsem všechno. Přeji ať je ti líp.

  • Lulu Ja chodim pouze na terapii, a pred 7 lety jsem se z toho vyhrabala. Mela jsem tech 6 let klid, antidepresiva mi tenkrat vubec nepomohly, prave az ta terapie. Ted se mi to zase vratilo no, je to sileny…ale umim a tim pracovat a vim z ceho to mam, ale tezky je prenastavit tu hlavu a nemyslet na to porad. Tenkrat jsem to mela snad i horsi nez ted, bylo to fakt narocny, takze mam stale viru, ze jsem se z toho dostala tenkrat zvladnu to i ted.

 • Tablety

  ALDA Dobrý den, je možno tablety Allegra comfort rozkousat a poté zapít ? Nedokážu polknout tablety.

 • Uzkosti

  Lulu Dobrý den, prosím o radu. Mám úzkostnou poruchu a navštěvuji psychologa, ovšem mám stále stavy špatné nálady, bez života, strach, úzkosti, nemohu už dlouhodobě sama vyjít z domu bez někoho blízkého, ani doma nemohu být sama ihned mám panické ataky. Zatím jsem bez antidepresiv a bráním se jim zuby nehty a kolikrát si říkám, že ty stavy zvládám už sama, ale přesto jsou a chtěla bych tomu trošku pomoci, abych celkově měla lepší náladu a chuť do života a něco s tím dělat. Spím ale naštěstí velmi dobře, se spánkem problém nemám. Který produkt by jste mi doporučili?

 • Sanval a hořčík

  Pavla Užívám Sanval a zapijím sumivym hořcikem. Není tam nějaký problém

 • Sanval a hořčík

  Pavla Užívám Sanval a zapijím sumivym hořcikem. Není tam nějaký problém

 • Sanval a hořčík

  Pavla Užívám Sanval a zapijím sumivym hořcikem. Není tam nějaký problém

 • Alegra dring

  Zdenek Dobrý den. Začal jsem užívat na nespavost a uzkosti, jak jste doporučil Alegra dring. Ale hrůza. Vůbec jsem nespal, úzkosti se zhorsily. Nevím, al už vaším pripravkum nevěřím. Jsem zvědavý jestli na to dokážete odpovědět.

 • Alegra

  Mirka Dobrý den. Můžu užívat Alegru dring, když užívám Neurol a někdy Sanval na spani? Chtěla bych se těch léků zbavit. Prosím poraďte. Děkuji.

 • Strach

  Jirka Dobrý den,chtěl bych se zeptat beru torvacard,bisoprolol,detralex,někdy Neurol,co můžu použít při úzkosti,střechu,vnitřnímu neklidu,děkuji za odpoved

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud trpíte úzkostí a strachem dlouhodobě, je vhodnou formou užívat allegru DRINK, vždy večer na lačno 2 odměrky do cca 150-200 ml studené vody. Pokud máte problémy s nápojem, můžete zkusit allegru COMFORT, 2 tbl denně, také večer a na lačno, ale nezapíjejte ji čistou vodou. Tato varianata je však méně efektivnější.allegru můžete užívat i v kombinaci s torvacardem, bisoprololem, detralexem i neurolem.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna