Poslání společnosti WOYKOFF

Potřebu starat se o své zdraví si uvědomuje stále více lidí. Trend míří směrem ke zdravému životnímu stylu, prevenci a samoléčbě. Avšak zhoršující se životní prostředí, nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, stres, poruchy spánku a mnoho dalších faktorů vedou k tomu, že člověk má omezen přísun potřebných živin, které často ani nejsou dostupné, a lidské tělo s nimi mnohdy navíc špatně hospodaří. Lidé potřebují posílit své zdraví a uvést svůj organismus do rovnováhy.

Proto je vhodné zdravý životní styl kombinovat s kvalitními doplňky stravy, které jsou schopny tuto nerovnováhu v příjmu živin eliminovat a v mnoha případech zcela odstranit. Navíc užití doplňků stravy vzhledem k jejich přírodnímu původu je zcela bezpečné a nenávykové.

Společnost WYOKOFF si uvědomujeme tento současný trend, ale právě proto se rozhodla pomáhat  lidem starat se o své zdraví, nabídnout jim co nejkvalitnější přípravky, které jim to usnadní.

 

Historie WOYKOFF:

2006 založení společnosti WOYKOFF a.s. jako ryze české společnosti
2007 uvedení humánních přípravků na trh v České republice
2008 uvedení veterinárních přípravků na trh v České republice, rozdělení společnosti na divizi humánních a veterinárních přípravků
2009 založení dceřiných společností na území Slovenska a Maďarska
2010 zahájení přímého prodeje produktů WOYKOFF zákazníkům prostřednictvím Nutričních poradců

ÚČETNÍ UZÁVĚRKA 2022

 Soubor:rozvaha,_2022_zkr._rozšířená_-_woykoff.pdfPopis:Soubor:výkaz_zisku_a_ztráty_-_druhové_členění,_2022_zkrácený_rozsah_-_woykoff.pdfPopis:

ÚČETNÍ UZÁVĚRKA 2021

 Soubor:rozvaha,_2021_zkr._rozšířená_-_woykoff.pdfPopis:Soubor:výkaz_zisku_a_ztráty_-_druhové_členění,_2021_plný_rozsah_-_woykoff.pdfPopis:

ÚČETNÍ UZÁVĚRKA 2020

Soubor:rozvaha,_2020_zkr._rozšířená_-_woykoff.pdfPopis:Soubor:výkaz_zisku_a_ztráty_-_druhové_členění,_2020_plný_rozsah_-_woykoff.pdfPopis:

ÚČETNÍ UZÁVĚRKA 2019

Soubor:rozvaha,_2019.pdfPopis:Soubor:výkaz_zisku_a_ztráty_-_2019_plný_rozsah.pdfPopis:

ÚČETNÍ UZÁVĚRKA 2018

Soubor:rozvaha,_2018.pdfPopis:Soubor:výkaz_zisku_a_ztráty_-_2018_plný_rozsah.pdfPopis:

 

                                                                  

                                                     

Woykoff > O společnosti