ginkgo COMFORT 60 mg SR

ginkgo COMFORT 60 mg SR

 

Tolik ginkga v tak malé tabletě?

 

1. při pocitu studených rukou a nohou

2. pro zlepšení paměti a duševního výkonu

3. pro zvýšení schopnosti soustředění

 

Doporučená cena v lékárně 232,- Kč

 

Doplněk stravy s cukrem. Obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z Ginkgo biloba, který pomáhá udržovat dobrou paměť a uchovávat kognitivní funkce.

60 dražovaných tablet pro snadné polykání s protrahovaným účinkem.

 

Proč právě ginkgo COMFORT 60 mg SR?

Přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání.

Účinnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje standardizovaný extrakt , tedy koncentrovaný výtažek z listů Ginkgo biloba, získávaný unikátní technologií, která zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších účinných látek – 24% ginkgoflavonoglykosidů a 6% terpenolaktonů. ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje 60 mg extraktu v jediné tabletě, který zaručuje vysokou účinnost přípravku. Obsah 70 mg sacharózy v jedné tabletě přispívá k rychlejší a účinnější dostupnosti účinných látek do mozkových buněk.

Bezpečnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR používá unikátní SR technologii výroby tablet, která zajišťuje pozvolné uvolňování účinných látek do organismu, a tím navozuje dlouhodobé a rovnoměrné vstřebávání a lepší využití účinných látek.

Komfort užívání:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje malé dražované tablety pro komfortní dlouhodobé užívání. Tablety se snadno polykají i bez zapití.

Jak přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR správně užívat?

Užívejte pravidelně jednu tabletu denně. Tabletu je možné užít kdykoli v průběhu dne nejlépe během jídla. Díky unikátní SR technologii můžete přípravek užívat dlouhodobě, nežádoucí účinky jsou potlačeny.

 

 Příbalový leták

Woykoff > Doplňky stravy > ginkgo COMFORT 60 mg SR
Loading...

Doplňky stravy

Loading...

Doplňky stravy