Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • ODD

  Anonym Dobry den, chcela by som sa opytat na vyzivovy doplnok od Jamieson B6+B12+kys. listova. Jednotlive zlozky a ich obsah v jednej tablete je: B6 -75mg ( 5357%) B12-150qg (6000 %) kys.listova- 800qg (400%) Odporuca sa 1 tableta denne ale ni je to abnormalne mnozstvo v jednej tablete? Dakujem Iveta

  • Woykoff Dobrý den,
   tuto otázku by jste měla konzultovat přímo s výrobcem přípravku, který by vám měl doložit, proč používá takovéto dávkování.

 • Migstress

  Iveta Dravecka Dobry den, Chcela by som spytat, ci mozem uzivat tabletky Migstress,ked beriem kventiax na miernu depresia. Kventiax nie je antidepresivum. Migstress je vytazok mucenky a griffonia simplicifolie, ktora obsahije 5 HTP. Dakujem. Dravecka

  • Woykoff Dobrý den,
   my nejsme výrobcem přípravku Migstress, takže Vám nejsme schopni podat validní informaci. Obraťte se prosím přímo na výrobce tohoto přípravku, který by měl být schopen Vaši otázku zodpovědět.

 • Užívání tryptofanu a vitamínu B6 současně

  Klára Dobrý den, jaký máte názor na užívání tryptofanu a B6 současně? Dočetla jsem se, že vitamín B6 zvyšuje účinnost přeměny tryptofanu na serotonin, ovšem ve větším množství může způsobit nedostatek tryptofanu. V jakém množství by tedy bylo ideální vitamín B6 používat v kombinaci s tryptofanem? Nemám s tímto žádnou zkušenost, deprese mám asi čtvrtý měsíc, právě se chystám k obvodnímu lékaři, ale mám obavy, že mě odbyde pouze anidepresivy, a ty brát nehodlám. Děkuji za reakci.

  • Woykoff Dobrý den,
   užívat tryptofan společně s vitamínem B6 se považuje podle klinických studií se velice vhodnou kombinaci. Při běžné stravě a pokud neužíváte třeba B-komplex se rozhodně nemusíte bát předávkování vit. B6, data o snížení dostupnosti trypotfanu pro mozek při předávkováním vit. B6 nejsou příliš věrohodná a navíc pracují s denní dávkou B6 nad 20 mg, což je zhruba 10ti násobek B6 v jedné tabletě.

 • Relaxa

  Josef Nemuzu nikde sehnat modrou relaxa tabletky, pomozte josef@hejnak.cz
  Jenom ty novy na zvykani ale ne ty stary modry, co je rad pouzivam.
  https://www.prozdravi.cz/relaxa-rapid-30-pastilek.html

  • Woykoff Dobrý den, starší přípravek Realaxa COMFORT (modré dražované tabletky) již není vyráběn a byl nahrazen novějším a kvalitnějším Relaxa RAPID. Účinné látky jsou stejné a ve stejném množství, změnila se jen forma tablety. Starší výrobek již není a nebude k dispozici.

 • Kombinace doplnku stravy

  Lukáš Rektořík Dobrý den , mohl bych se prosím zeptat jestli denně můžu používat kombinaci tří doplňků stravy ,aniž by mi to nějak ublížilo na zdraví,celkovou funkci těla.Jedná se o tyhle produkty - HemoStop Probio Max , Folixil plus pro muže, GS intensun.Popř.můžu na dva měsíce vynechat ten Folixil plus pro muže. Všechny prášky se berou po tabletě denně na 2-3 měsíce. Na internetu jsem četl ,že některých věcí v tabletách se můžu předávkovat , můžou mi ublížit ,když jich je víc ,proto se obracím na Vás.Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel ani jeden z těchto výrobků nevyrábíme a nemáme s nimi zkušenosti ani klinická data a proto nejsme schopni Vám dát fundovanou odpověď. Doporučil bych Vám se obrátit přímo na výrobce těchto produktů, pokud jde o seriozního výrobce, měl by mít tato data o svých produktech k dispozici.

 • Allegra comfort

  Lucie Syrová Dobrý den, může se brát Allegra, když beru antidepresiva rivotril 1-1-1/2 a aurorix1-0-1? Špatně spím, budím se za 2-3 hodiny a pak už neusnu. Moc děkuji.

  • Woykoff Ano, můžete, ale pouze allegru COMFORT, DRINK nebo CHOCO. Vždy večer a na lačno, doporučil bych jako nejlepší řešení použít allegru DRINK.

 • Třezalka a wobenzym

  Třezalka a wobenzym Ivka Zdravím,
  můžu užívat wobenzym a třezalku? Nemyslím naraz, ale v průběhu dne s odstupem času a zvlášť.

  • Woykoff Dobrý den,

   třezalku s Wobenzymem můžete kombinovat bez omezení. Jen si dávejte pozor na všechny nežádoucí účinky třezalky, více najdete i našeho přípravku Allegra STRONG.

 • bolest kloubů

  Jiřina Dobrý den,jaký přípravek by jste mi doporučili na bolestivé klouby prstů na rukou.Na rentgenu jsou patrné změny na kloubech(artroza). děkuji Jiřina

  • Woykoff Dobrý den,
   na artrozu jakýchkoliv kloubů, včetně kloubů prsů u rukou, bch jednoznačně doporučil Arthrona 1000C, 2 tbl denně, mininmáoně 2 měsíce, ale v tomto případě bych doporučoval dlouhodobě. Bohužrl, u už rozvinuté artrozy se moc nedaří degenerativní proces obrátit a poškozené klouby obnovit, ale zabrání se dalšímu postupu degenerace kloubní chrupavky. Přípravky typu arthrona 1000C je vhodné brát preventivně co nejdříve, již při prvních drobných projevech artrozy.

 • relaxa

  alice Dobrý den. Někde jsem četla, že Relaxa komfort obsahuje škodlivý oxid titanicity. Můžete mi k tomu něco říct? Děkuji. Alice

  • Woykoff Dobrý den,
   Relaxu COMFORT už bohužel nevyrábíme, byla nahrazena novějším výrobkem Relaxa RAPID ve formě chutných pastilek s příchutí zeleného čaje. Kromě mnohem příjemnější formy užívání se vyznačuje i mnohem rychlejším nástupem účinku, díky vstřebávání přes ústní sliznici. Ralaxa RAPID oxid titaničitý neobsahuje.
   Pokud jde o problematiku oxidu titaničitého, jde o jednu z nejužívanějších pomocných látek užívaných mj. při výrobě tablet, obsahuje ji většina tablet léků i doplňků stravy. Je pravda, že v současné době ve Francii je snaha užívání TiO2 omezit, paradoxně pouze v doplňcích stravy, nikoliv v lécích. Protože v rámci EU je TiO2 považována za látku zcela bezpečnou, EU vyzvala Francii k ukončení tohoto snažení. Zároveň požádala Evropský úřad pro kontrolu potravin o důkladné znovu prověření této látky. Pokud by vznikly sebemenší pochybnosti o zdravotní závadnosti TiO2, bylo by to řešeno v rámci celé EU a výrobci by samozřejmě TiO2 museli nahradit jinou látkou. Paradoxně, jediný výrobce náhražkové látky za TiO2 je právě ve Francii, takže se v tuto chvíli bojuje o poměrně zajímavý ekonomický trh a spoustu peněz. Bohužel, v tuto chvíli to vypadá, že ona náhradní látka momentálně preferované ve Francii vykazuje mnohem závažnější zdravotní rizika než TiO2.
   TiO2 se dnes běžně používá v potravinách jako pomocná látka, kde jí můžete zkonzumovat řádově větší množství než v tabletkách, kde se pohybujeme řádově v tisícínách gramu. Z tohoto důvodu se vůbec neuvažuje o jakémkoliv omezení TiO2 při výrobě léků, právě z důvodu že množství obsažené v tabletkách je zanedbatelné. My celou causu bedlivě sledujeme a čekáme na vyhodnocení od EFSA, nicméně současné zprávy nazančují že TiO2 bude potvrzena jako látka bezpečná pro používání v potravinách.
   Nicméně ještě jednou, Relaxa RAPID TiO2 neobsahuje, i když nikoliv z důvodů nebezpečnosti TiO2, ale z důvodu odlišné formy tablet.

 • Allegra Strong

  Ala Dobrý den, už druhý měsíc užívám večer Allegru Strong, Předtím jsem měla Allegru Comfort, která mi příliš nezabírala. Mám diagnostikovanou generalizovanou úzkostnou poruchu, agorafobii a podle Vaší stupnice mi vyšla středně těžká forma deprese. Ráno se budím brzy, trvá mi několik hodin, než se "nastartuji" Lékařka mi napsala k užívání Cipralex, ale ten se bojím, vzhledem k nežádoucím účinkům brát. Je mi často špatně od žaludku a občas trpím točením hlavy. Podle doktorky jsem hypersenzitivní, Poradíte, jakou kombinace přípravků bych si mohla u Vás koupit? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, allegra STRONG je nejsilnějším přípravkem který máme a také nejsilnějším z pohledu maximálních účinných látek povolených v ČR v doplňcích stravy. Dávkování STRONG je 3 tbl denně, vždy ráno, v poledne a večer po jedné tabletě. S jinými přípravky allegra jej již nekombinujte, s výjimkou allegra MELATONIN, pokud by jste měla prolbémy s usínáním. Jediná vhodná další kombinace je s přípravkem Relaxa, který můžete užívat také až 3x denně, a to vždy před nějakou očekávanou stresovou situací. Relaxa má krátkodobý účinek okolo 3 hodin, nástup účinku bývá do 40ti minut, u Relaxy RAPID i rychlejší.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna