Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • ALLEGRA vs. psychofarmaka

  Šárka Dobrý den, je vhodné užívat ALLEGRu zároveň s antidepresivy typu SSRI (cipralex, asentra...) a zároveň s psychofarmaky xanax, tiapridal, busperon? děkuji za odpoveď

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud užíváte jakákoliv syntetická antidepresiva, případně další psychofarmaka, je vhodné se poradit o užívání Allegry vždy s Vaším ošetřujícím lékařem. Jinak užívání Allegry v těchto případech zvyšuje účinek antidepresiv a vede tak i ke snížení dávkování antidepresiv.

 • dotaz

  hanka prosím chtěla bych se jen zeptat,ráno na lačno zapít allegru mlékem z medem,nebo raději tím džusem?Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   zapití mlékem s medem je nejlepší možná varianta. Jde o kombinaci laktalbuminu s rychle dostupnými cukry, které zajišťují nejrychlejší transport tryptofanu přes hematoencefalickou bariéru. Pokud někdo nesnáší mléko s medem, je džus náhradní variantou, avšak již méně účinnou.

   • Hanka Dobrý den,může se allegra užívat i v těhotenství?Děkuji

    • Woykoff Dobrý den, přípravek allegra není primárně určen pro těhotné a kojící ženy, jak je již uvedeno na obalu přípravku. Pokud jej chcete užívat i v době těhotenství, poraďte se se svým ošetřujícím gynekologem

 • užívání Allegry

  Inka Dobrý den,chtěla bych se zeptat na užívání Allegry,v příbalovém letáku se píše během jídla,tady ve vašich odpovědích je užití různé,tak jak nejlépe?.Když po téměř třech týdnech užívání nepozoruji skoro žádnou změnu,můžu začít užívat 2 tablety?Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den. Pokud se účenek užívání allegry nedostavil po 3 týdnech, určitě zvyšte dávkování na 2 tbl denně. Jednoznačně nejúčinější způsob užívání je tento:
   ráno po probuzení nalačno užijte 1 tbl a zapijte 1-2 dcl ovocného džusu (pomeranč nabo jablko). snidani si dejte až 40 - 60 min po užití (pokud je to samozřejmě možné). Večer užijte allegru před spaním, nejlépe 2 hodiny po večeři, zapijte opět ovocným džudem nebo ještě lépe mlékem s medem. Tyto podmínky zajistí nejvyšší biologickou dostupnost l-tryptofanu do mozku.

 • UZIVANI SEROTONINU

  CHOBOTOVA LUDMILA CHCI PORADIT CASTO ME BOLI HLAVA

  • Woykoff Dobrý den. Pokud trpíte chronickou migrénou, doporučil bych vám určitě návštevu lékaře, nejlépe neurologa. Určitě můžete zkusit užívat allegru, ale příčiny migrény mohou být bohužel mnohem komplikovanější než deplece l-tryptofanu a serotoninu. Takže raději zkuste komplexní vyšetření u odborníka.

 • Kontraindikace allegry a léku Lexaurin

  Karel Je možné užvat přípravek allegra a lék Lexaurin. Nedochází ke kontraindikaci při jejich užívání?

  • Woykoff Dobrý den,
   kontraindikace Lexaurinu a l-tryptofanu, obsaženém v přípravku Allegra nejsou popsány. Přesto bych byl v tomto případě opatrný a konzultoval bych společné užívání s vaším ošetřujícím lékařem, protože u přípravku Lexaurin se vyskytují nežádoucí účinky.

 • Spoluužívání Allegry a Relaxy

  Berry Dobrý den, před lety jsem měl problémy s alkoholem a poté několik let vůbec nepil. Loni jsem abstinenci porušil, nicméně jsem to ustál a lékař mi předepsal Asentru. Cca 1/2 roku jsem měl pocit klidu, ale pak se vše zvrhlo a začal jsem opět inklinovat k alkoholu, což nechci. Tuto situaci řeším asi měsíc a nyní jsem se dozvěděl o Allegře a Relaxe. V mém případě je třeba pevného přesvědčení, neb mám jako majitel firmy poměrně dost stresu. Nechci říct, že na Allegru a Relaxu spoléhám, ale hodně si od nich slibuji už jen z důvodu náhrady za Asentru, kterou jsem bral rok a jak jsem se dozvěděl, není to dobré. Můžete mi, prosím, poradit vhodné dávkování obou přípravků, popřípadě ještě další podporu účinku ? Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď. Berry

  • Woykoff Dobrý den. Allegru bych Vám ve Vašem případě doporučil brát 2x denně, a to vždy ráno po probuzení a večer před spaním. Přípravek můžete brát a berte dlouhodobě. Pro zvýšení účinku je vhodné Allegru brát nalačno a také pokud možno 30-45 min po ní nejíst, zapíjejte jí ovocným džusem. V takovém případě je dostupnost účinné látky v mozku nejvyšší.
   Relaxu můžete brát nárazově kdykoliv během dne, vždy před očekávanou stresovou situací, a to 2 tablety. Pokud máte i problémy s usínáním, je vhodné Relaxu užít tak 45 min před usnutím a to do doby, než se spánkový cyklus pomocí Allegry neuklidní.

   • Radim Kovář Dobrý večer, mnohokrát děkuji za velmi cenné informace. V tuto chvíli mohu zodpovědně prohlásit, že účinek Relaxy je více než pozitivní. Allegra mi zatím nabíhá, ale rád se později podělím o své zkušenosti. Myslím, že to je obrovská pomoc u jedinců s podobnými problémy. Ještě jednou děkuji. Berry

 • allegra

  Marcela Můžu používat Allegru k Warfarinu?děkuji

  • Wyokoff Dobrý den, společné užívání allegry a Warfarinu není kontraindikováno, oba produkty můžete bez obav užívat společně.

 • Re:kombinace léků

  Petra Mohou se prosím Allegra s Relaxou užívat spolu s třezalkovým čajem? Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   ano taková kombinace je možná. Třezalka zvyšuje účinek obou produktů. Jen bych doporučil zvýšenou opatrnost při dlouhodobém užívání třezalky, vzhledem k jejím potenciálním nežádoucím účinkům.

 • kombinace léků

  Petra Dobrý den ais tři měsíce trpím úzkostí vyvolanou stresem, momentálně při sebemenším stresu na mě jdou uzkostne neprijemne ataky, ktere prejdou, kdyz jsem v klidu. Užívám už dva dny Allegru ráno a večer a Relaxu 3 x denně. Je to tak správně? Děkuji.

  • Wyokoff Dobrý den,
   ano, takové dávkování je možné. Nicméně Relaxu bych Vám doporučil užívat pouze nárazově, nejlépe 30 min před očekávaným stresem, pokud je to možné odhadnout. V tomto případě bych doporučil 2 tabletky, max. však 3x denně. Pokud jste v klidu, je užívání Relaxy zbytečné.
   Allegru však berte dlouhodobě, ideálně po dobu 3 měsíců.

 • arthrona

  alena Prosím o informaci,zda je možné přípravky řady arthrona užívat po operaci kolena-kloubní náhrada.
  Otec trpí bolestí,po operaci je více jak šest let.Prosím ještě o informaci jaká kombanace by byla vhodná a jak dlouho by bylo nutné přípravek užívat.Děkuji

  • Woykoff Dobrý den. Po totální endoprotéze kolene je velice vhodné užívat přípravky obsahující účinné látky ze skupiny SYSADOA. EULAR, neboli Evropská liga proti revmatismu doporučuje užívání glukosaminsulfátu v denní dávce 1600 mg. Toto množství obsahují 2 tablety Arthrony 1000-S. Tablety můžete vzít kdykoliv během dne jak zvlášť, tak i na jednou. Arthronu 1000S berte minimálně 2 měsíce a opakujte podávání 1-2 x ročně.
   Arthrona 1000S samozřejmě nemá vliv na hojení kloubní náhrady, ale i pacienta s jednou kloubní náhradou se dá očekávat poškození i zbývajících kloubů a odsunout dobu případné další operace i druhého kolene.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna