Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • nespavost

  Jaroslav Dobrý den. Pořídil jsem si na nespavost Allegra comfort, užívám dle návodu- 2hod. po jídle večer, asi 1 hod. před spaním, zapiji teplým mlékem s medem. Druhý den mám znatelně lepší náladu, po prvním požití až extrémě dobrou, avšak tu noc po požití nespím skoro vůbec. Usnu až za hodinu a za další hodinu už jsem vzhůru a do rána se jen převaluji. Už asi popáté. Prosím, nevíte , čím to může být? Depresemi a úzkostmi netrpím, jen občas mírná z toho nevyspání. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   může se jednat o poruchu spánkového cyklu, na usnutí bych doporučil relaxu i v kombinaci s allegrou, pokud máte opravdu vážnější problémy s usínáním pak allegra MELATONIN.

 • L-Tryptofan

  Lucie Dobrý den, po týdenním užívání L-Tryptofanu se mi stav zhoršil. V noci se budím, mám vysoký tepelný a ráno je mi zle. Může to být reakce na tryptofan? Měl byste pro mě nějaké doporučení? Děkuji. Pěkný den.

  • Woykoff Dobrý den,
   není příliš pravděpodobné, že by tato reakce byla reakci na podaná tryptofan. Kdy, v jaké formě a hlavně v jakých dávkách tryptofan užíváte? Jediným nežádoucím při předávkováním tryptofanem může být tzv. serotoninový šok, ten může nastat při vysokých dávkách tryptofanu v kombinaci s antidepresivy, třezalkou nebo stravou jednorázově bohatou na tryptofan.
   Serotoninový šok je však jednorázovou záležitostí, který odezní během 3-4 hodin a opakuje se jen velmi výjimečně.
   Nemáte spíše v poslední době zvýšený stres, virozu nebo neužíváte třeba nějaká hypnotika či přírodní preparáty na spaní?

 • Allegra Comfort

  Michaela Ježková Dobrý den, pokud mám intoleranci na laktózu a med, je možné Allegru Comfort zapít bezlaktózovým mlékem oslazeným javorovým/agávovým sirupem? Nebo je lepší variantou ovocný džus? Děkuji Vám za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den,
   tato varianta je lepší než ovocný džus. Zkuste vyzkoušet Allegra DRINK, tam je biologická dostupnost tryptofanu pro mozek ještě mnohem vyšší.

 • Relaxa

  Veronika Děkuji za odpověď , ještě jedna otázka, mohu k cipralexu relaxu?
  Pokud ano, v jakem množství?Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   ano Relaxa není problém,zde jsou interakce naprosto minimální. Relaxa působí krátkodobé zklidnění, tak na 3-5 hodin po podání. Užívejte jí proto kdykoliv během dne před očekávanou stresovou situací, vždy 2 tbl, max 3 x denně, tedy 6 tablet.

 • Allegra drink a cipralex

  Veronika Dobrý den, 5 týdnu užívám cipralex, mohu léčbu doplnit allegrou?Bojim se serotoninoveho syndromu, větší dávky AD nezvládám, jsem z nich podrážděná a nervózní. Mohu k cipralexu kozlík lékařský ? Benzodiazepiny mi nedělají dobře.Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   kombinace Cipralexu allegry bych se neobával, je pravda že může zvyšovat jeho účinek, ale serotoninového syndromu bych se neobával. doporučil bych allegru DRINK, užívat jeden nápoj vždy ráno na lačno.

 • Allegra 5htp

  Allegra 5htp Dobrý den,
  užívala jsem Allegru drink měsíc , ale účinek je jen minimální. Chci vyzkoušet Allegru 5htp. Chci se zeptat, zda užívat ráno nebo večer. Večer ještě piji bylinky ze směsi mučenky, třezalky a dobromyslu.

  • Woykoff Dobrý den,

   mnohem účinnější je užívat ji večer. Jen pozor na třezalku, s jejím užíváním opravdu opatrně.

 • Allegra 5-htp

  Jana Dobrý den, u přípravku Allegra 5-htp uvádíte, že se má zapít vodou nebo džusem. Znamená to, že při zapití čejem nemá takové účinky? Děkuji

  • woykoff Dobrý den,
   přípravek allegra 5-HTP není tak citlivý na způsob zapití jako třeba allegra COMFORT, ale je lepší, pokud by čaj byl oslazený... nebo tedy 100% ovocný džus.

 • Allegra drink

  Allegra drink Dobrý den, mohu užívat Allegru zároveň se Sedativ PC. Beru 3x denně, a drink večer před spaním.

  • Woykoff Dobrý den,
   přímo s homeopatiky nemáme zkušenosti, ale nepředpokládám žádné negativní interakce mezi výše jmenovanými přípravky.

 • Drink - ráno nebo večer

  Veronika Dobrý den,
  trápí mě uzkostné stavy zejména přes den, někdy v noci. Řeším s psychologem, ale chci řešit i jinak než AD. Mám koupen Allegra drink, ale nevím, zda spíše užívat přes den nebo na noc. Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den, to je vždy individuální, ale my spíše doporučujeme užívat na nic, tak 1-2 hodiny před spaním, a to vždy nalačno. Během noci mozek relaxuje a odpočívá, proto i lépe reaguje na všechny živiny a stimulanty. Navíc večer je snazší dodržet podávání na lačno a hlavně pak po užití již nic nejíst, což je velmi důležité pro biologickou dostupnost TRP pro mozek.

 • Allegra drink

  Šárka Hladíková Dobrý den můžu užívat allegra drink pokud užívám léky vasocardin děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den,
   kterýkoliv produkt z řady allegra můžete bez obav kombinovat s Vasocardinem.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna