Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra 5htp

  Allegra 5htp Dobrý den,
  užívala jsem Allegru drink měsíc , ale účinek je jen minimální. Chci vyzkoušet Allegru 5htp. Chci se zeptat, zda užívat ráno nebo večer. Večer ještě piji bylinky ze směsi mučenky, třezalky a dobromyslu.

  • Woykoff Dobrý den,

   mnohem účinnější je užívat ji večer. Jen pozor na třezalku, s jejím užíváním opravdu opatrně.

 • Allegra 5-htp

  Jana Dobrý den, u přípravku Allegra 5-htp uvádíte, že se má zapít vodou nebo džusem. Znamená to, že při zapití čejem nemá takové účinky? Děkuji

  • woykoff Dobrý den,
   přípravek allegra 5-HTP není tak citlivý na způsob zapití jako třeba allegra COMFORT, ale je lepší, pokud by čaj byl oslazený... nebo tedy 100% ovocný džus.

 • Allegra drink

  Allegra drink Dobrý den, mohu užívat Allegru zároveň se Sedativ PC. Beru 3x denně, a drink večer před spaním.

  • Woykoff Dobrý den,
   přímo s homeopatiky nemáme zkušenosti, ale nepředpokládám žádné negativní interakce mezi výše jmenovanými přípravky.

 • Drink - ráno nebo večer

  Veronika Dobrý den,
  trápí mě uzkostné stavy zejména přes den, někdy v noci. Řeším s psychologem, ale chci řešit i jinak než AD. Mám koupen Allegra drink, ale nevím, zda spíše užívat přes den nebo na noc. Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den, to je vždy individuální, ale my spíše doporučujeme užívat na nic, tak 1-2 hodiny před spaním, a to vždy nalačno. Během noci mozek relaxuje a odpočívá, proto i lépe reaguje na všechny živiny a stimulanty. Navíc večer je snazší dodržet podávání na lačno a hlavně pak po užití již nic nejíst, což je velmi důležité pro biologickou dostupnost TRP pro mozek.

 • Allegra drink

  Šárka Hladíková Dobrý den můžu užívat allegra drink pokud užívám léky vasocardin děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den,
   kterýkoliv produkt z řady allegra můžete bez obav kombinovat s Vasocardinem.

 • Adapatačná porucha

  Michal Dobrý deň, podľa lekára trpím adaptačnou poruchou, ktorá sa prejavuje predovšetkým úzkosťou. Veľmi ma to obmedzuje v mojom súkromnom aj v pracovnom živote. Užívam už asi piate AD no bez účinku. Taktiež sa snažím nevyhýbať situáciám, ktorým sa neviem prispôsobiť, aby si na ne postupne organizmus zvykol. Neviem sa však úzkosti zbaviť a nechcem prísť o zamestnanie kvôli tomu. Prosím Vás, mohol by mi pomôcť niektorý z Vašich prípravkov? AD užívam v súčastnosti. Ďakujem.

  • Woykoff Dobrý den,
   zcela určitě bych Vám doporučil společně s AD užívat allegru DRINK, a to 1x denně na lačno vždy večer. Případně jej můžete střídavě kombinovat s allegrou CHOCO, vždy 1 tabulku také večer a na lačno. POkud Vám DRINK ani CHOCO nebudou vyhovovat, můžete užít i tablety allegra COMFORT, 2 tbl denně. Zde je však účinek hodně závislý na tom kdy je užijete a hlavně čím je zapijete, a nikdy nedosáhne účinků DRINKU a CHOCO. Pokud berete AD? nikdy neužívejte allegru 5 - HTP a rozhodně ne allegru STRONG.

   • Michal Dobrý deň,
    prosím Vás, dá sa Váš produkt objednať aj na Slovesko, lebo v objednávke sa ako štát nedá vymazať Česká republika a udať Slovenská?
    Ďakujem Michal

    • Woykoff Všechny naše produkty si můžete objednat u našeho partnera v SR Alfa medical teamu https://alfamedicalteam.com/obchod/

     • Michal Ďakujem

   • Michal Moc Vám ďakujem.

 • Alegra

  Ivana Dobry den uzivam 8 den alegra drink a dnes me v noci strasne bolela hlava.Muze to byt tim?Neni to na me moc silne

  • Woykoff Dobrý den,
   nemyslím si že by to měla být reakce na drink, teoreticky jediným nežádoucím účinkem při předávkování by mohl bt tzv. serotoninový syndrom,který se projevuje obdobně jako otrava kofeinem, tzn. bušení srdce, zvýšený tep, rozšířené zorničky, podrážděnost... a rozhodně by jste v noci neusnula. Ale při dávce 400 mg je to velmi nepravděpodobné, pokud ovšem neužíváte i antidepresiva, nebo jste si večer nedala větší množství hořké čokolády, nebo případně nepila syrovátku.

 • Dotaz

  Jana Vaňková Dobrý den, test nálady vyhodnotil můj stav jako těžkou depresi. Skutečně jsem odpovídala objektivně a s ohledem ke svému už delší dobu neuspokojivému psychickému stavu. Objevila jsem přípravek Allegra a ráda bych ho vyzkoušela, váhám ale o pro mě vhodné kombinaci, zda je vhodnější Allegra 5-HTP nebo Allegra Comfort. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   zcela určitě bych Vám doporučil postupovat podle pyramidy špatné nálady. Nejlepší variantou je začít s allegrou DRINK, případně v kobčansé kombinaci a allegrou CHOCO.Tyto přípravky mají mnohem vyšší biologickou dostupnost tryptofanu pro mozek než tablety, kde si navíc musíte dobře hlídat kdy je užíváte a čím zapíjíte. Až pokud se vaše sitauce nezlepší ani během měsíce, přejděte na allegra 5-HTP. Doporučil bych Vám si test vyplňovat 1-2x týdně a sledovat vývoj, při prvním testu není až tak důležité první skore, jako to jak se stav vyvíjí v čase. Pokud se na stránkách www.jaknadepku.cz zaregistrujete, systém si bude pamatovat historii všech vašich výsledků a dokonce vám je přehledně graficky zpracuje.

 • Alegra drink

  Uzkosti a nespavost Dobry den muzu uzit alegra drink a po hodine gs anxiolan ktery obsahuje kozlik 50mg 10mg trezalky horcik 50mg a b6 1.6mg

  • Woykoff Dobrý den,

   ano nemusíte se obávat, obsah aktivních látek v Anxiolanu je natolik malý, že žádné nežádoucí účinky nehrozí. opatrný musíte být u produktů, které obsahují opravdu účinné množství aktivních látek ( u třezalky cca 300 - 900 mg denně, a kozlíku cca 700 - 900 mg denně.).

   • Nespavost Dekuji za odpoved.rada bych misto anxiolanu pouzivala k Alegre drink vas melatonin pokud to jde dohromady.alegru piju v osum večer a melatonin bych brala kolem devate večer.mam problem spat celou noc vzdy usnu a za 3hod se vzbudim a dal uz nemuzu spat a jen se prevaluji.dekuji za odpoved

   • Nespavost Dekuji za odpoved.rada bych misto anxiolanu pouzivala k Alegre drink vas melatonin pokud to jde dohromady.alegru piju v osum večer a melatonin bych brala kolem devate večer.mam problem spat celou noc vzdy usnu a za 3hod se vzbudim a dal uz nemuzu spat a jen se prevaluji.dekuji za odpoved

    • Woykoff allegru DRINK s naší allegrou MELATONINEM můžete používat bez porlbémů podel odporučeného dávkování. Možná bych ještě doporučil vyzkoušet před spaním Relaxu COMFORT, nejde o klasické hypnotikum na spaní, ale výrazně zlepšuje kvalitu spánku, pokud nemáte problém tolik s usnutím, ale se spánkem jako takovým...Opět Realxu můžete kombinovat se všemi allegrami včetně melatoninu.

     • Nespavost Lekarka mi napsala cirdacin tak nejak a ze ho muzu uzivat s les alegrou

      • Woykoff Ano, Cirdacin obsahuje Melatonin stejně jako allegra Melatonin, takže jej můžete kombinovat s celou řadou allegra, samozřejmě s vyjímkou allegry Melatonin...

 • melatonin

  dana dobrý den mohu kombinovat tablety melatoninu s tryptofanem a theaninem ? děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   ano, všechny tři účinné látky je možné i vhodné kombinovat, samozřejmě v těch indikacích a podáních, které jsou uvedeny k danému produktu.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna