Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra Griffo

  Dana Dobrý den, je možno užívání Allegry Griffo večer před spaním a ráno užívat Omeprazol (Pantomyl). Nenaruší se vstřebávání Griffa? Allegra drink jsem užívala, ale potřebuji nyní silnější variantu. Pravděpodobně se k němu zase vrátím. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   Pantomyl nijak nenarušuje účinek allegry 5-GRIFFO ani nejsou známy žádné nežádoucí interakci mezi oběma preparáty, můžete je tedy užívat v kombinaci bez prolbémů.

 • 5-Griffo

  Majka Dobrý den,
  využívala jsem měsíc 5-Griffo 1 cps denně, pak 14dní obden a 14 dní vysadila kvůli seriím několika vyšetření. Mohu používat 5-Griffo obden i nadále? Sedí mi čistě rostlinné složení. Cca 3 roky zpět jsem užívala Allegru comfort, ale svědilo mě tělo po užití tablety. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, nedoporučoval bych dlouhodobé podávání Allegry GRIFFO. Zkuste jej nahradit Allegra DRINKEM.

 • Allegro drink vs Allegra choco

  Martina Dobrý den, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi přípravky allegra drink vs Allegra choco. Jelikož chci vás produkt vyzkoušet, jsou na něj jen samé výborně rezence, ale trpím momentálně průjmy a v některých prizoevcich je, že po Allegro drink objevil průjem, uvažuji právě o allegre choco. Co myslíte? Chci, aby to mělo co nejlepší výsledek. Na tablety comfort si netroufam, nemám moc ráda mléko a nejsem si jistá, jestli bych zvládala zapíjet teplým mlekemm s medem. Hlavně po ránu. Pak bych měla ještě jeden dotaz. Byla by vhodná kombinace vašich doplňků s HypnoxStopstres od barnys? Ten se bere ráno. Popřípadě jaký je mezi těmito přípravky rozdíl. Prosím o brzkou odpověď, chtěla bych si váš produkt objednat již dnes. Děkuji Vám.

  • Woykoff Pokud jde o srovnání přípravků allegra CHOCO a DRINK pro běžné užívání bych doporučil jednoznačně allegru DRINK. Přípravek CHOCO je sice svým účinkem téměř srovnatelný s DRINKEM, ale jde spíš o specialitu které se používá jako dárek nebo pro občasné zpestření užívání DRINKu, ale bohužel má příliš vysokou cenu díky výrobním nákladům za denní dávku, jedno balení obsahuje pouze dvě denní dávky, jedno balení DRINKu vydrží 17 dnů. Navíc s tímto výrobkem končíme s výrobou, práě kvůli výrobním komplikacím a vysoké ceně. Ale stále na skladě ještě několik balení je.
   Pokud jde o průjmy, můžou být způsobeny právě vysokou biologickou dostupností tryptofanu u DRINKu. Tryptofan je prekurzor serotoninu, tzv. hormonu štěstí, který ovšem kromě mozku se syntetizuje i ve střevech, kde zodpovídá za správnou peristaltiku střev. Vedlejším účinkem DRINku (ale u všech produktů s tryptofanem) je vedlejším účinkem správná činnost peristaltiky střev. O senzitivnějších osob se špatnou funkcí střev to může vést k mírným průjmům po dobu několik dnů, ale tot se brzy upraví. Této efekt je v podstatě potvrzením funkčnosti výrobku.

   Přípravek Hypnox Stopstress funguje v podstatě na obdobném principu jako DRINK, obsahuje 150 mg hydrolyzátu mléčného proteinu s vysokým obsahem tryptofanu s dobrou biologickou dostupností. Toto množství je však v porovnání s DRINKEM zanedbatelné (cca 3500 mg u přípravku DRINK vs 150 mg v Hypnox), takže rozhodně se ho nemusíte bát, ale také se při kombinaci s DRINKEM zřejmě nijak neprojeví.

 • Alegra strong

  Soňa Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu užívat tabletky Alegra stong přes den, a nebo jen večer a kolik denně jestli s jídlem nebo bez.. A jak dlouho se smí užívat? DĚKUJI

  • Woykoff Dobrý den, denně užívejte 3 x denně jednu tabletu, vždy ráno, v poledne a večer, nejlépe na lačno. Užívejte do odeznění největších potíží, pak je nahraďte přípravkem allegra DRINK, případně COMFORT. Pokud ani do 3 měsíců se požadovaný účinek nedostaví, bylo by vhodné navštívit odborného lékaře.

 • Alegra strong

  Soňa Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu užívat tabletky Alegra stong přes den, a nebo jen večer a kolik denně jestli s jídlem nebo bez.. A jak dlouho se smí užívat? DĚKUJI

 • Allegra comfort

  Radka Dobrý deň chcem sa opýtať užívam lieky ma tlak nebilet 5mh a prenessa 4ml občas užívam aj lexaurin teraz som začala užívať alegru comfort večer jednu tabletku a cez deň 100% štavu rakytnika 50ml a 100%štavu aronia 50ml . Mávam stavy úzkosti depresie nič ma nebaví stále som unavená a spánok mam zlý preto som si nasadila tieto doplnky stravy otázka moja je či sa nedá predávkovanie L-tryptofan?

  • Woykoff Dobrý den, předávkování l-tryptofanem se může projevovat jako tzv. serotoninový šok, který se projevuje podobnými příznaky jako při předávkování kofeinem. Při dávkování 2 tbl allegry COMFORT nebo jendé dávky allegry DRINK však k předávkování l-tryptofanem dojít nemůže, muselo by se jednat řádově vyšší dávkování.

 • Dotaz

  Petr Dobrý den, brával jsem několik let Velaxin, na spatnou náladu a deprese, poslední rok už jenom minimální dávku (75mg), až jsem ho přestal brát na podzim úplně přes vánocemi se mi stavy vrátili spíše nervového původu, neklid, třes rukou, tíha na hrudi nechutenství trochu i úzkost, dopomohly tomu problémy doma a práce která mě dlouhodobě nahlodávala, zle se mi udělalo po velké hádce s otcem, tak jsem navštívil doktorku a ta mi poradila třezalku v tabletách (Kneipp), aktuálně ji beru cca. 5 týdnů v tabletách (300mg v jedné), první 2 týdny jsem bral jednu denně, to mi ale nezabíralo, tak po poradě s lékařem beru asi 2 až 3 týdny 3 tablety denně, můj stav se určitě zlepšil oproti začátku ale chci se zeptat třezalka by se neměla brát dlouhodobě a po užíváni 4-6t týdnů se doporučuje pauza, tak se chci zeptat co by jste mi doporučili? Děkuji moc za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den,
   ano účinné dávkování třezalky je skutečně 900 mg sušené rostliny.
   Já bych Vám doporučil místo sušené třezalky zkusit allegru STRONG, také 3 tbl denně, protože obsahuje standardizovaný extrakt z třezalky, takže garantuje přesný obsah účinných látek, na které je standardizován, na rozdíl od sušené rostliny, která vždy mlže obsahovat různá množství účinných látek de toho kde byla rostliina sklizena, jaký byl rok pod. Hlavně ale obsahuje i l-trypofan, který působí na druhé strany páky serotoninu a tak vhodně podporuje účinek třezalky. Určitě nejpozději po6ti týdnech doporučujeme pauzu min 1 měsíc, během něj je ideální užívat přípravky s tryptofanem, nejúčinnější formou je pak allegra DRINK.

   • Petr Diky za odpověď, takže radíte přejít na allegra STRONG, ve kterém je taky třezalka, takže tu pauzu bez třezalky si zatím nedávat? Jak Dlouho se teda může brát?
    Ještě jsem se díval že nabízíte Allegra 5-GRIFFO, ten neobsahuje třezalku ale nevím jestli by byl v mém případě účinný.
    Díky za odpověď

    • Woykoff délka podávání třezalky od Kneipp a Strong se sčítá, takže max. 6 týdnů... pak bych na 1 měsíc doporučil Allegra DRINK. Pak se můžete vrátit k allegře STRONG, ale samozřejmě jen tehdy, pokud se vás stav zhorší, pokud bude DRINK fungovat, není důvod s vracet k třezalce.

 • Interakce

  Kaja Dobrý den, chtěla bych začít užívat doplněk stravy Allerga Strong. Každý den beru Letrox 50, kyselinu lipovou 200mg, Koenzym Q10 100 mg, vitamín D 1000 IU, kurkumu+pepř, magnesium 400 mg a kolagen. Mohu Allergu Strong užívat zároveň s těmito doplňky? Nemůže vzniknout např. serotoninový syndrom? Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   s uvedenými doplňky stravy můžete Allegru STRONG bez problémů kombinovat. S kombinaci Letrox 50 bohužel nemáme ani zkušenosti, ani nejsou nikde popsány. S velkou pravděpodobností by to neměl být probém, přesto bych byl opatrnější, třezalka má poměrně hodně interakcí s léky. Proč chcete užívat STRONG? Allegra DRINK u vás neúčinkoval ani po 2 měsících podávání?

 • Škodlivá sladidla

  Aleš Dobrý den,

  Vaše výrobky jsou výborné. Jen nechtěli by jste udělat verze bez umělých sladidel a barviv? Například takový acesulfam k nebo surkaraloza ve vašem drinku kazí dojem na jinak prospěšném výrobku. Jednou za čas asi nevadí. Ale každý den vypít koktejl umělých sladidel na zdraví moc nepřidá. Jinak jak už jsem zmínil výrobky máte kvalitní a úcinné jen méně takových adidiv. Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. V případě allegry DRINK se bohužel bez umělých sladidel neobejdeme, nejde o běžný nápoj nebo potravinu. Jejich funkce je nezbytná k překrytí příliš trpké a hořké chuti tryptofanu, který je chuťově nepoživatelný. Allegra DRINK je produkt který se vyvíjel několik let s tím, aby byl maximálně účinný a zároveň se komfortně užíval. Jsme jediný výrobce, který dokáže vyrobit doplňkový tryptofan v odpovídajícím dávkování v tekuté podobě, nejvíc s tak vysokým koeficientem TRP/LNNA. Protože nejde o potravinu, ale doplněk stravy s přesně stanoveným dávkováním, je obsah umělých sladidel v denní dávce v řádu jednotek miligramů, což je množství pro tělo naprosto zanedbatelné....Obsahy těchto látek je dobré si hlídat v potravinách ,které konzumujeme v řádově vyšších množstvích a kde skutečně nemají jinou funkci než úpravu sladké chuti. V tomto případě jde o důležitou součást funkce výrobku.

 • Guajacuran a Allerga

  Daniela Dobrý den, může se současně užívat lék Guajacuran 3x1 tableta denně a na noc Allerga drink. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,ano kombinace s Allegrou DRINK je možná, jen mějte na paměti, že Allegra DRINK může v některých případech zesílit účinek Guajacuranu, buďte tedy připravena případně snížit jeho dávkování.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna