Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • zavislost

  lida Dobrý den. Chci se zeptat, co by mi pomohlo od vás. Trpím úzkosti, panickymi stavy. Beru Itakem 5 asi tři týdny. Před tím jsem asi rok brala Neurol. Sice menší dávky, ale skoro pravidelně. Špatně spím. Itakem zatím moc nepomáhá. Jsem asi závislá na Neurolu. Chtěla bych se toho zbavit. Itakem zvyšovat nechci. Pomohlo by mi něco od vás? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, doporučil bych Vám postupovat podle schématu Pyramida špatné nálady viz odkaz na této stránce. Zkusil bych allegru DRINK vždy večer cca 1 hodinu před spaním, na lačno. U přípravku allegra STRONG bych byl ale opatrný v kombinaci s Neurolem a s Itakem je přípravek zcela kontraindikován.

 • panicka ataka

  alice Děkuji za informace. Jen se chci ještě zeptat. Nemůže se mi to zhoršit, když ta Šlégra obsahuje také Tryptofan? A Relaxa rapid zase Theanin? Děkuji. Alice

  • Woykoff Dobrý den, theanin je naprosto bezpečný i ve vysokých dávkách, tryptofan v allegře STRONG je zase naprosto nezbytný pro funkčnost přípravku.

 • panicka ataka

  alice Dobry den. Prosím beru Itakem 5 mg týden na panické ataky, úzkosti.Musim si k tomu vzít aspoň kousek Neurolu, mám všechny vedlejší účinky. Strach, úzkost, zažívací problémy... Můžete mi poradit, co bych mohla k tomu místo Neurolu? A nechci zvyšovat, raději doplnit něčím od vás. Děkuji. Alice

  • Woykoff Dobrý den, v této situaci bych Vám doporučil užívání allegry DRINK, vždy 2 odměrky do cca 150 ml studené vody, a to na lačno večer před spaním. Pokud by jste měla problém s instantním nápojem, můžete zkusit 2 tbl allegry COMFORT, také na lačno a zapít nejlépe mlékem oslazeným trochou medu. Neužívejte však allegru STRONG v kombinaci s vašimi léky.
   Můžete navíc zkusit relaxu RAPID, vždy když cítíte nástup panické ataky tak 2 tbl, rozkousat nebo vycucat. Můžete opakovat až 3x denně.

 • Nespavost

  Klára Dobrý den, prosím o radu, Od začátku září mě trápí nespavost. Problém se objevil velmi rychle - v podstatě jsem ze dne na den přestala spát a vůbec jsem nebyla schopná usnout ani na chvilku, ani ve dne. Prvních 14 dní jsem přežila díky Neurolu - po tom jediném jsem usnula a jenom na pár hodin. Lékařka mi předepsala Trittico 75 mg jedna tableta. Po týdnu se stav trochu zlepšil (po Tritticu jsem usnula a spala cca 5-.6 hodin), ale nebylo to stabilní. Třeba pár nocí OK, potom zase několik nocí hodně špatné a musela vzít Neurol, abych se aspoň trochu vyspala. Před 14 dny jsem přidala ještě melatonin 2,5 mg. Týden to bylo super, spala jsem celou noc, ale potom opět 2 špatné noci. Od té doby je to jako na houpačce - jednu noc spím celou, další třeba 2 hodiny. Během dne jsem OK, deprese nemám, jenom večer nervozita z neusnutí a jaký bude další den (vadí mi ta nejistota, že nevím jak budu další den použitelná). Lékařka mi navrhuje k Tritticu přidal další AD, ale nechci to. Byla by pro mě vhodná Allegra drink? Případně ještě v kombinaci s theaninem ? Na jedné straně se bojím serotoninového syndromu, na druhé straně když mi lékařka dává další AD tak to asi nebude tak žhavé. Doporučil by jste mi nějaký postupný náběh Allegry drinku (třeba půl odměrky a za par dní celou atd.), nebo můžu rovnou 2? Už jsem tady vyčetla, že ze začátku lepší allegru ráno, když Trittico večer. 2 týdny už chodím i k psychologovi, ale to je všechno na dlouho a já když spím třeba 1-2 hodiny nějakou noc, tak se dost těžko funguje, když musím do práce a 2 děti :(. Ještě doplním, že se od začátku problémů láduji B komplexem a magnesiem a Neurol jsme už neměla 14 dní - i bez něj aspoň na tu hodinu dvě vždycky usnu, ale je to hrozmě málo :(. Kdyby byla špatná noc 3-4 hodiny spánku tak s tím se už dá pracovat, ale takto jsem každý večer ve stresu co se bude v noci dít. Moc díky za radu

  • Woykoff Dobrý den,
   určitě bych v tomto případě doporučil nasadit allegru DRINK, a to v celé dávce 2 odměrek denně. Může se totiž stát, že máte i mírnou tryptofanovou depleci pak užívaná AD jsou méně účinná. Proto my vždy doporučujeme při užívání AD brát i běžnou dávku tryptofanu. Pokud užíváte trittico večer, vezměte si allegru ráno, jinak je lepší ji užívat večer. Serotoninového šoku se rozhodně obávat nemusíte, pokud je situace takové, jak jí popisujete.

 • dotaz

  Štěpánka Dobrý den, podle vašeho testu mi vyšlo mírná deprese co by jste doporučil i podle níže zmiňovaných potíží. Moc děkuji za odpověd

  • Woykoff Platí stejná rada, výsledky testu neberte absolutně, správně by ho měl vyhodnotit odborník. Důležitější než číslo z prvního testování je spíše dlouhodobý trend, zda se užíváním preparátu situace lepší, stagnuje nebo horší. Testy si tedy dělejte pravidelně 1x týdně vždy ve stejný den a hodinu.

 • Strach

  Štěpánka Dobry den, poradite mi prosím který pripravek bych mohla uzivat, trpim úzkostí, lecim se u terapeuta vse probiha dobře uz jsme udelali poradny kus prace, antidepresiva nechci chci to zvládnout sama, ale tex mam chvile kdy to na spadne jeb pri myslence ze máme někam jet, kram, lékař, a jine, to me ochromi a nejsrm schopna jit, projevuje se ti třes, bušení srdce, sevreny krk a zaludek. Po nejake dobe to odezni, ale uz nevim jakou cestou bych mela jit aby prekonala toto. Poradíte mi prosim. Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   rozhodně bych Vám doporučil začít s přípravkem allegra DRINK, nejlépe vždy večer na lačno tak 1-2 hodiny před spaním. Pokud by Vám dělala problém forma instantního nápoje, pak tedy 2 tbl allegra COMFORT, zde však účinek není tak intenzivní.

 • Allegra comfort a vysoky tlak

  Erika Dobry den, mamince (70) jsem doporucila uzivani Allegry comfort z duvodu psychickeho vycerpani. Muze L-tryptofan zvysit krevni tlak? Dekuji za odpoved.

  • Woykoff Dobrý den, pokud budete dodržovat doporučené dávkování, max. 400 mg l-tryptofanu v denní dávce, nehrozí žádné riziko zvýšení krevního tlaku. K němu by mohlo dojít při několikanásobném překročení denní dávky (nad 2 000 mg denně), kdy by mohlo dojít k tzv. serotoninovému šoku.

 • Allegra Griffo

  Dana Dobrý den, ještě jsem zapomněla k předchozímu dotazu napsat, zda je možné současné užívaní Omeprazolu ráno, Griffa večer a Itopritu 2xdenně. Děkuji

  • Woykoff ...ani s přípravkem Itoprit nejsou žádné problémy a můžete ho užívat bez omezení.

 • Allegra Griffo

  Dana Dobrý den, je možno užívání Allegry Griffo večer před spaním a ráno užívat Omeprazol (Pantomyl). Nenaruší se vstřebávání Griffa? Allegra drink jsem užívala, ale potřebuji nyní silnější variantu. Pravděpodobně se k němu zase vrátím. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   Pantomyl nijak nenarušuje účinek allegry 5-GRIFFO ani nejsou známy žádné nežádoucí interakci mezi oběma preparáty, můžete je tedy užívat v kombinaci bez prolbémů.

 • 5-Griffo

  Majka Dobrý den,
  využívala jsem měsíc 5-Griffo 1 cps denně, pak 14dní obden a 14 dní vysadila kvůli seriím několika vyšetření. Mohu používat 5-Griffo obden i nadále? Sedí mi čistě rostlinné složení. Cca 3 roky zpět jsem užívala Allegru comfort, ale svědilo mě tělo po užití tablety. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, nedoporučoval bych dlouhodobé podávání Allegry GRIFFO. Zkuste jej nahradit Allegra DRINKEM.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna