Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Velaxin

  Jana Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné kombinovat AD Velaxin s nějakým z vašich produktů? Byl mi předepsán na několik let trvající úzkosti, problémy se spánkem, mám i psychosomatické potíže (nevolnost, bolesti hlavy, občas průjem, zvýšené teploty). Vždy jsem to řešila přírodní cestou, ale měla jsem pocit, že bez léků už to nezvládnu, tak jsem šla k psychiatričce. Tyto AD beru teprve 4.den, ale mám po nich sucho v ústech, pocit na omdlení, nevolnost, rozšířené zorničky, jakoby rozmazané vidění.. Prosím o radu, děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   Velaxin je AD typu SSRI, můžete jej tedy velice vhodně kompbinovat nejlépe s přípravkem allegra DRINK nebo allegra COMFORT. Doporučil bych DRINK, který má mnohem vyšší biologickou dostupnost tryptofanu pro mozkové neurony. Užívejte dlouhodobě 1x denně vždy před spaním. V žádném případně s Velaxinem neužívejte allegru GRIFFO nebo STRONG.

 • Allegra drink

  Dana Dobrý den. Chtěla bych se dotázat, zda má užívání léku Omeprazol( snižující Hcl v žaludku) vliv na vstřebávání tryptofanu. Omeprazol užívám ráno před snídaní a večer hodinu před večeří (cca v 17h). Allegra drink piji na noc kolem 21h (zatím týden). Vím že některé minerály a živiny se kvůli Omeprazolu hůře vstřebávají. Jak důležitá je hladina HCL při užívání tryptofanu? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   hladina HCl by neměla mít vliv na vstřebávání tryptofanu, takže Omeprazol by neměl mít vliv na účinek jakéhokoliv produktu z řady Allegra.

 • Allegra drink

  Adéla Dobrý den, po měsíci užívání Allegry comfort jsem začala pit drink. / 400 mg ve 2 tbl jako 400 mg v drinku/.
  Domnívala jsem se, že je to stejné. Přesto mám průjmy každý den co jsem začala pít drink. Má snad jiné účinky než tablety? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   účinek allegry DRINK je výrazně vyšší než u tryptofanu v tabletách. Je to dáno výrazně vyšší biologickou dostupností tryptofanu ve formě drinku, což je způsobené speciálním složením přípravku, tedy trypofanu, glukosy a speciálního bílkovinného hydrolyzátu, díky kterému se dosahuje unikátně vysokého poměru TRP/LNAA. Allegra DRINK sice neobsahuje žádné látky, které by mohly způsobovat průjem, ale samozřejmě každý organismus může reagovat jinak. Zkuste jej vysadit a nahradit zpět tabletami COMFORT, případně střídat obden.

 • Allegra drink

  Nikola Dobrý den, zajímalo by mě proč se do přípravku Allegra drink používají umělá sladidla( acesulfam K, sukraloza)? Byla jsem nadšena z jeho objevení a hned jsem si ho objednala. Tyto přídatné látky mi ale radost trochu pokazily. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, tyto sladidla jsou bohužel nutná k překrytí velice hořké a nepříjemné chuti čistého tryptofanu, kterého je v jedné dávce 400 mg. Tato hořkost bohužel nelze překrýt ani přírodními sladidly, předtože přípravek obsahuje 3 gramy glukosy, zde se jedná o účinnou látku zvyšující biologickou dostupnost TRP pro mozek, a dokonce ani stevií. Sladidel je však přítomno jen množství nutné na překrytí chuti tryptofanu a v jedná dávce, tedy jednom sáčku je jejich množství zanadbatelné.

 • Citalec

  Dana Dobrý den, začala jsem užívat citalec 10mg na uzkostnou poruchu. Užívám je již po třetí. Poprvé po potratu, po druhé po porodu a nyní po smrti maminky. Hrozně nerada se k nim vracím. Lékařka mi doporučuje přejít postupně na 20mg. Myslíte, že by mi 10mg s nějakým vašim doplňkem mohl stačit? Nechce se mi navazovat. Děkuji moc za radu

  • Woykoff Dobrý den,
   určitě by byla vhodným doplňkem k Citalecu Allegra DRINK nebo Allegra COMFORT. Doporučil bych raději Allegru DRINK, která má lepší složení s vyšší biologickou dostupností tryptofanu pro mozek. Užívejte denně večer na lačno jeden sáček rozpuštěný ve 200 ml vody. V žádném případě však neužívejte společně s Citalecem Allegru STRONG nebo GRIFFO.

 • Allegra strong - dráždivý tračník

  Lenka Dobrý den, shodou okolností mám opačný dotaz, než Lucie níže. Nenašla jsem vedlejší účinky v příbalovém letáku. Může Allegra strong způsobovat střevní potíže? Mám je již téměř 3 týdny, což je i doba užívání Allegry strong (1 tbl. denně). Pokud ano, bude to stejné s Allegrou drinkem? Uvažuji zkusit tento produkt. Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   allegra STRONG díky vysokému obsahu třezalky vykazuje některé nežádoucí účinky, ale střevní potíže by k nim patřit neměly. Samozřejmě každý organismus reaguje jinak a tato reakce může být i na tabletu jako takovou.
   Píšete že uvažujete o vyzkoušení allegry DRINK. My doporučujeme jendoznačně užívat allegru STRONG až v případě, pokud nepociťujete úlevu při dlouhodobém užívání čistého tryptofanu nebo Griffonie... Podívejte se na záložku zde Pyramida špatné nálady. Přípravek allegra DRINK je jednoznačně přípravkem první volby, je nejfyziologičtější a nejbezpečnější. Až pokud po 3 týdnech nepocítíte úlevu, zkuste allegra GRIFFO a pak teprve allegra STRONG:

 • panická ataka

  Maruna Dobrý den, prožívám velmi těžké období, úzkost cítím celkem běžně, teď se ještě přidala panická ataka. Byl mi předepsán Neurol, po čase se bude medikace asi upravovat. Je některý z Vašich přípravků pro mě vhodný? A lze některý z nich dočasně kombinovat s Neurolem? Ráda bych od Neurolu co nejdříve kvůli potenciální závislosti ustoupila, zatím to je však nepředstavitelné. Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Určitě bych Vám doporučil allegra DRINK, 1 sáček do 200 ml vody vždy večer, na lačno. V žádném případě nezkoušejte allegra STRONG a GRIFFO.

 • Allegra a IBS

  LUCIE Dobrý den, Myslíte, že by mohla allegra fungovat na syndrom dráždivého tračníku? Potíže mi dlouhodobě zmírňuje Jarsin (antidepresivum z třezaky), ale ten během léta nemohu brát kvůli pobytu na slunci. Nahrazuji jej Persenem forte 3s denně, ale účinek není takový jako u Jarsinu. Myslíte , že by pomohla na zklidnění střev i allegra? Pokud ano, jaká varianta a v jakém dávkování? Jinak příznaky deprese necítím. Spíš čelím docela často stresu.

  • Woykoff Dobrý den,
   je pravda že serotonin se tvoří nejen v mozku, kde ovlivňuje naši náladu ale i ve střevě, kde pozitivně ovlivňuje peristaltiku.Že by třezalka měla vliv na syndrom dráždivého tračníku jsem neslyšel, ale toto by mohlo být vysvětlení. Zkuste tablety Allegra COMFORT, 1x ráno a 1x večer. Zde není až tak nutný Allegra DRINK, protože neřešíme biologickou dostupnost tryptofanu do mozku ale jen do střeva. Výsledek nedokáži odhadnout, ale pokud třezalka měla nějaký efekt, mohlo by to fungovat. Budu rád když mi dáte vědět jak to dopadlo tak za 10 dnů užívání.

 • Allegra strong - více tablet

  Lenka Dobrý den, prosím o radu - v případě potřeby užívat více tablet (2 nebo 3), má se dávka užít jednorázově, nebo 3x denně po 1 tabletě? Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,

   účinná dávka allegry STRONG je 1 tbl 3x denně, ráno, v poledne a večer.

 • Prosím o radu

  Romana Oprava mirzaten na noc

  • Woykoff Dobrý den,
   escitalopram a mirzaten můžete kombinovat pouze s Allegrou DRINK nebo Allegrou COMFORT. Přípravky GRIFFO a STRONG v žádném případě neužívejte! Doporučil bych allegru DRINK, která je mnohem účinější a mnohem fyziologičtější než tablety. 1xdenně jeden sáček do 200 ml studené vody, vždy na lačno, ideálně večer před spaním. Přípravek může zvýšit účinky užívaných antidepresiv.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna