Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Antidepresiva

  Teo Dobrý den rok a půl beru antidepresiva Citalec 20-10-5mg při vysazování na 5mg se me stavy úzkosti a deprese projevily znovu tak jsem znovu najela na 10mg chtěla bych zakoupit nějaký produkt od vás jaké by byli nejvhodnější? Vím ze bych se mela vyhýbat trezalce. Dekuji

  • Woykoff Dobrý den, pro kombinaci s Citalecem je nejvhodnější užívat Allegra DRINK, 1x denně vždy večer na lačno cca 1 hod. před spaním. Případně můžete občas kombinovat s Allegrou CHOCO, 1 tabulka denně také před spaním.

 • Antidepresiva

  Teo Dobrý den rok a půl beru antidepresiva Citalec 20-10-5mg při vysazování na 5mg se me stavy úzkosti a deprese projevily znovu tak jsem znovu najela na 10mg chtěla bych zakoupit nějaký produkt od vás jaké by byli nejvhodnější? Vím ze bych se mela vyhýbat trezalce. Dekuji

 • kombinace allegra a protein

  Jery dobrý den, mohu allegru zapíjet proteinovým nápojem ,whey protein 85% bílkoviny ,zbytek cukry
  děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud je opravdu obsah syrovátky 85%, pak by to mělo být v pořádku. Pokud by proteinová složka obsahovala vyšší množství kaseinu pak ne.

 • Allegra

  Andrea Dobry den, je možné užívat Allegra drink spolu s lékem Deniban ?Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   nejsou nám známy žádné negativní interakce mezi Denibanem a Allegrou DRINK. Allegra DRINK však může zvyšovat účinek Denibanu a jsou možná i další ovlinnění jeho účinku. Zcela určitě konzultujte užívání Allegry DRINK se svým ošetřujícím lékařem a při jakýchkoliv nepříjemných stavech ukončete užívání Allegry DRINK.

 • Allegra

  Andrea Dobry den, je možné užívat Allegra drink spolu s lékem Deniban ?Děkuji

 • pomoc pri tetánii

  marta Dobrý deň, chcem sa spýtať, dlhé roky trpím na tetániu, ktorá ale už prechádza do stavov úzkosti a apaniky, možno aj občasná depresia. Nakolko mi užívanie magnezia a calcia nepostačuje, myslíte že by mi mohol pomôcť na zmiernenie stavov Allegra drink, alebo niečo iné? Ďakujem

  • Woykoff Dobrý den, tetanie je způsobena sníženou hladinou hořčíku... obávám se že přípravky typu Allegra Vám nepomohou... i když v Allegře DRINK je i hořčík, není to ten pravý produkt na tento druh problému.

   • marta ani v prípade, ked je tetánia sposobená zvýšeným stresom

    • marta v príspevkoch z 9/2018 kde sa vás na tento problém s tetániou p dvaja vaši klienti, tam ste tento drink odporúčali aj na latentnú tetániu, dokonca opisovali zlepšenie stavu. Ďakujem

     • Woykoff Samozřejmě, že přípravky řady Allegra Vám pomohou zmírnit dlouhodobý stres. Allegra DRINK je pak to nejlepší a nejfyziologičtější řešení, a to při dlouhodobém užívání, a to jeden sáček denně nejlépe večer na lačno, optimálně tak 1 hodinu před spaním. Ale přesto dostatečná suplementace hořčíkem je nejdůležitější a nejúčinnější prevencí tetanie.

      • marta Ďakujem za odpoveď, práve týmto smerom bola zameraná moja otázka, ohľadom toho dlhodobého stresu a úzkosti, samozrejme, že horčík doplňam, len teraz mám horšie obdobie plné stresu, tak sa ho snažím odbúrať, preto chcem vyskúšať vaše prípravky. Ešte raz vďaka

 • Užívání

  Aneta Dobrý den, je lepší užívat Allegra drink pouze večer jak uvádíte, nebo je možnost užití i ráno? A musí se užívat každý den, nebo se může drink vzít nárazově, když třeba cítím, že to není ono? Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, přípravek allegra DRINK, ale i COMFORT se musí užívat dlouhodobě, jednorázové užití nemá velký význam. I nástup účinku je pozvolný a nedostavuje se okamžitě. Můžete ho užít i ráno, jen musíte dodržet že ho vypijete nalačno a ještě min 90-120 minut po užití nebude nic jíst. celkově i pro účinnost je ale lepší užít večer před psaním.

   • Aneta Moc děkuji za odpověď. Ještě se prosím zeptám, za jak dlouho po jídle drink užít a jaky čas před spaním. Děkuji

    • Woykoff v ideálním případě tak dvě hodiny po jídle...aby stačila klesnout hladina živin v krevní plasmě...

     • Aneta Nevadí kombinace allegra drink na večer a přes den pastilky Rapid Relaxa? Děkuji

 • Ohladom rady

  Andre Chcel by som poprosit aky produkt by som mohol skusit spolu z mirzatenom po case by som ho chcel postupne vysadit

  • Woykoff Dobrý den,
   nejlepší variantou je užít allegra DRINK 1x denně, nejlépe před spaním. Pokud z nějakého důvodu by jste měl problém s nápojem, pak užijte 2 tbl allegra COMFORT.Počítejte s tím, že zde účinek nemusí být tak výrazný. V žádném případě neužívejte allegra STRONG příapdně allegra GRIFFO.

 • Andromen

  David Dobrý den, zajímá mne Váš názor nebo odborný komentář k tomuto doplňku, který doplní informace již uvedené v příbalovém letáku a případně jaká je odezva zákazníků. Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den,
   z Vašeho dotazu přesně nerozumím, co konkrétně Vás zajímá. snad jen obecně, klíčovou účinnou látkou je extrakt s Tribulus terrestris, který je standardizován na obsah fytosterolů, které jsou chemicky blízké testosteronu a vykazují obdobné fyziologické účinky. Podle klinických studií podávání TT nezvyšuje hladinu testosteronu, jak se původně předpokládalo, ale jeho podávání má podobné účinky jako při zvýšené hladině testosteronu. A jelikož u mužů s přibývající věkem klesá hladina testosteronu, což sebou přináší jisté negativní výsledky, WHO doporučuje i mužů ve věku 55+ podávat preventivně TT zejména kvůli podpoře imunitního systému. Pokud jde o zákazníky, do této doby jsme neobdrželi žádnou negativní informaci od uživatelů, přestože máme mnoho dlouhodobých zákazníků. Několik mužů nás kontaktovalo ohledně poradenství ohledně užívání a dávkování, zejména ve specifických zdravotních případech, a u těchto jsme se setkali s pozitivní odezvou.

 • 5-HTP

  Martin Dobrý deň,
  začal som užívať Váš produkt Allegra 5-HTP. Užívam jednu tabletu denne pred spaním. Chcem sa Vás spýtať, že s akým produktom by bolo vhodné tento prípravok kombinovať na zlepšenie účinku. Ashwagandha, ktorá vraj znižuje hladinu hormónu kortizol by bola vhodný doplnok? Alebo by bola lepšia kombinácia s prípravkom GS Anxiolan, v ktorom sú účinné látky z Valeriány lekárskej a Ľubovníka bodkovaného? Dôvodom užívania je v mojom prípade nadmerný stres a smutná nálada. Ďakujem za odpoveď.

  • Woykoff Dobrý den, s přípravkem Ashwagandha nemáme vůbec žádné zkušenosti, ani nikdo s odborníků lékařů se kterými spolupracujeme, ani jsme nenašli žádné klinické studie, takže Vám nejsme schopni dát fundovanou odpověď. Zkuste dotaz přímo na výrobce tohoto přípravku. Pokud jde o Anxiolan, tak Vám společné užívání s allegra 5-HTP rozhodně nemohu doporučit, protože kombinace 5-HTP a třezalky (ľubovník) není vůbec vhodný. Pokud si myslíte, že by bylo vhodné užít třezalku (která funguje podobným způsobem jako SSRI antidepresiva) doporučuji allegra STRONG, kde je v maximální možné koncentraci povolené českou legislativou a v kombinaci s tryptofanem, nikoliv 5-HTP. ale užívejte jí jen po dobu nezbytně nutnou, postupujte dle návodu v sekci Pyramida špatné nálady. Ale doporučil bych až tehdy, kdy ani dávkování 2 tbl allegry 5-HTP nepřinesou žádný výsledek po 1 měsíci užívání.


   • Martin Ďakujem Vám za odpoveď. Budem teda užívať Allegru 5-HTP a ak sa mi do 3 týždňov nezlepší stav, tak vyskúšam 2 tablety Allegry 5-HTP denne. Ak nepomôže ani to tak vyskúšam Váš prípravok Allegra Strong.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna