Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra a Lexaurin

  Vladimír Je možné a vhodné brát pravideln8ě Allegra Strong a Lexaurin Lexaurin?

 • Dotaz

  Nikol Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat co je potřeba na to najít si psychologa/psychiatra..je potreba papir od lekare nebo jak to funguje?
  Je mi trapné se se vším sverovat doktorovi.


  Hezky den

  • Woykoff Dobrý den, k návštěvě psychologa žádné doporučení nepotřebujete, k návštěvě psychiatra je doporučení obvodního lékaře vhodné, ale také není nezbytné.

 • venlafaxin

  Tani Dobrý den, uvažuju o snížení AD (beru venlafaxin), protože mají příliš povzbuzovací efekt (jede to tam i přes noradrenalin). Toto navrhla sama moje psychiatrička. Nechci ale aby mi příliš klesla hladina serotoninu, neb jsem docela uzkostná a "nervák". Nešlo by venlafaxin snížit z aktuálních 150mg na 75mg a k tomu zobnout třeba půlku allegry comfort? Nevím zda ta kombinace nemůže způsobit vážně potíže a zda je vůbec vhodná. Obecně se kombinace tryptofanu a AD nedoporučuje. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, není pravda že se kombinace antidepresiv typu SSRI a tryptofanu nedoporučuje, např. v USA a Kanadě je užívání SSRI podmíněno u doplňkovým užitím tryptofanu. Řeší to totiž ten problém, že pokud máte nedostatek tryptofanu v mozku (což může být způsobeno několika vlivy, např. stravou, stresem, metabolickou poruchou atd) účinek SSRI se dramaticky snižuje. Podáním TRP v případě, že nemáte jeho nedostatek se nic nezmění, ale ani nezhorší, pokud jím trpíte, účinek SSRI obvykle výrazně stoupne. Proto je ale vhodné upozornit ošetřujícího lékaře o užívání allegry DRINK nebo COMFORT v kombinaci s SSRI.

 • Cipralex a allegra drink

  Míla Dobrý den, je možno užívat Allrga drink při CIPRALEXU? Dávku mám 10 mg a ani po dvou a půl měsících to není ono. Nehrozí serotoninový syndrom? Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, kombinace allegry DRINK a syntetických antidepresiv typu Cipralex je nejen možná, ale i velmi vhodná. Jen je třeba mít na paměti že v některých případech může užití Allegry DRINK zvýšit účinek antidepresiv, je pro to vhodné o tom informovat vašeho ošetřujícího lékaře.

 • Nespavost

  Milena Dobrý den. Spletla jsem to. Myslela jsem Alegru dring a jestli k tomu můžu vzít Zolpiden, když neusnu.Dekuji

  • Woykoff Dobrý den, v případě allegry DRING tato kombinace není žádný problém.

 • Nespavost

  Milena Dobrý den. Prosím, mohu užívat Alegru strong a vzít si třeba v noci prášek na spaní Zolpidem? Děkuji. Milena

  • Woykoff Dobrý den,
   Allegru STRONG je nutné užívat 3xdenně 1 tabletu, při nižších dávkách je účinek slně omezený. Navíc je nutné ji užívat dlouhodobě, nejde o jednorázovou tabletu na spaní. Kombinace se Zoplipedemem je samozřejmě možná, ale my nedoporučujeme užívání hypnotik po delší dobu, vždy jen jako řešení nějakého akutního problému.

  • Simona Dobrý den Mileno,
   nejsem z poradny, jen řeším podobný problém. Nevím jaká je příčina Vaší nespavosti, u mě již dva roky post-covid. Allegru strong jednu tabletu někdy užiju s 1/4 zolpidemu, ale myslím, že dlouhodobě to není dobrá kombinace. Přeji hodně zdraví a sil při řešení nespavosti.

 • Allegra strong

  Simona Dobry den, je mozne uzit Allegru strong vice tablet (2 nebo 3) v jedne davce pred spanim, nebo je nutne ji rozdelit (rano, poledne, vecer)?

  • Woykoff Dobrý den, dávku je nutné rozdělit na 3xdenně jednu tabletu.

 • alegra strong

  jitka Můžu užívat alegra strong a občas k tomu Neurol nebo Lexaurin?

  • Woykoff Dobrý den,

   není to sice přímo kontraindikováno, ale zde bych byl skutečně velmi opatrný a poradil bych se s Vaším ošetřujícím lékařem. I tak bych připravek nasazoval opatrně, po jedné tabletě denně a na plnou dávku 3 tablety bych doporučil jít až po 2-3 týdnech.

 • panicke uzkosti

  karla Dobrý den. Prosím o radu. Vždy, když mám nějak jít nebo jet, dostaví se úzkost, strach, musím si vzít Lexaurin, abych to zvládla. Vždy mi začne nudit srdce a mám vysoký tlak. Poraďte mi něco k užívání. Moc děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, zkuste vyzkoušet přípravek Relaxa RAPID, vždy před očekávanou stresovou situací 2-4 tablety. Pokud by byl účinek nedostatečný, zkuste dlouhodobě užívat allegru DRINK vždy před spaním.

 • zavislost

  lida Dobrý den. Chci se zeptat, co by mi pomohlo od vás. Trpím úzkosti, panickymi stavy. Beru Itakem 5 asi tři týdny. Před tím jsem asi rok brala Neurol. Sice menší dávky, ale skoro pravidelně. Špatně spím. Itakem zatím moc nepomáhá. Jsem asi závislá na Neurolu. Chtěla bych se toho zbavit. Itakem zvyšovat nechci. Pomohlo by mi něco od vás? Děkuji.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna