Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Produkty

  Mirek Dobrý den,
  užívám cca 1 rok Cipralex na úzkostné stavy.Zpočátku se zdálo, že zabral, nicméně dnes si tím už tak jistý nejsem. Chtěl bych se zeptat, jaký váš produkt zabírá nejvíce na zklidnění nervů (stres) a uvolňuje napětí. Stává se mi, že u mě stoupá nervové svalové napětí a tím mám následně problémy i s bolestmi svalů. Potřebuji tudíž něco na zklidněné (bez sedativního ovlivnění) a hlavně na celkové uvolnění svalstva, relaxaci. Užívám i hořčík, B komplex, ale bezvýsledně. Je třeba i možná chyba v pití kávy ? Piji 2 denně. Děkuji za odpověď.

 • Třezalka

  Martina Můžu užívat allegru comfort a tinkturu třezalky dohromady?

  • woykoff Ano, tato kombinace je možná. Jen u třezalky bušte opatrná a mějte na paměti všechny nežádoucí účinky a hlavně kontraindikace. více na allegra STRONG.

 • Dotaz

  Zuzka Chtěla jsem se zeptat začala jsem užívat alegra comfort beru 3 den a úzkostné stavy se zhoršili, mám užívat dál, nebo přestat?

  • WOYKOFF Dobrý den,
   po allegře COMFORT zcela jistě nemůže dojít ke zhoršení stavu úzkostí, může však dojít k tomu že její účinek nebude dostatečný. Ovšem nástup účinku bývá až mezi 8-10 dnem a dobře vyhodnotit účinek je možné až po 1 měsíci užívání. Nepíšete, v jaké dávce COMFORT berete, zda 1 nebo 2 tablety denně. V případě užíváni tryptofanu ve formě tablet, jako je allegra COMFORT je klíčové, kdy a jak tabletu užíváte. doporučujeme spíše na večer, důležité je aby to bylo na lačno a nikdy nezapíjet vodou, protože v tomto případě se biologická dostupnost TRP do mozku blíží O. Zapíjejte nejlépe teplým mlékem s přídavkem medu, pokud máte problém ho vypít, o něco méně účinná varianta je přírodní 100% džus. Po užití pak již nic nejezte.
   Mnohem účinnější variantou z hlediska dostupnosti TRP pro mozek je pak allegra DRINK.
   Pokud ani po 1 měsíci se situace nijak nezlepší, postupujte podle Pyramidy špatné nálady.

   • Zuzana No užívám 1 denně a zapijím džusem. Mohu tedy zkusit 2 denně?, jím to tak kolem te 18 hod a pak za hodinu, dvě večeřím ještě a večer před spaním magnezium ještě...

    • Woykoff Ano, užijte 2 denně, nebo zkuste allegru DRINK.

 • Allegra Melatonin 3mg.

  Milan P. Dobrý den, mám dlouhodobě problém s usínám, řeším se Sanvalem až 1,5 tablety. Snažím se omezit i pomocí Allegry. Ale 0,5 tablety příliš nepomáhá a následuje 1 Sanval. Cílem je dostat se časem jen na Allegru
  1. mohu brát 1 tabletu?
  2. proč ne následně hypnotikum ?
  Díky

  • Woykoff Dobrý den,

   dávka 1/2 tablety tedy 1,5 mg Melatoninu je max. dávka, kterou nám umožňuje současná legislativa pro doplňky stravy. Proto Vám nemůžeme vyšší dávku doporučit. Kombinace Melatoninu a syntetických hypnotik není příliš vhodná vzhledem k možným vzájemným interakcím. Ve Vašem případě může být problém v tom, že hypnotikum užíváte dlouhodobě což může vést k jisté formě závislosti. Doporučil bych proto se pokusit postupně omezit dávku Sanvalu a potom jej nahradit Melatoninem Allegrou, nebo se ho pokusit razantně vysadit za pomoci Allegry a pokusit se překonat přechodné období. Př kombinaci Malatoninu společně s hypnotikem se mlže Vaše závislost ještě zvýšit.

 • ODD

  Anonym Dobry den, chcela by som sa opytat na vyzivovy doplnok od Jamieson B6+B12+kys. listova. Jednotlive zlozky a ich obsah v jednej tablete je: B6 -75mg ( 5357%) B12-150qg (6000 %) kys.listova- 800qg (400%) Odporuca sa 1 tableta denne ale ni je to abnormalne mnozstvo v jednej tablete? Dakujem Iveta

  • Woykoff Dobrý den,
   tuto otázku by jste měla konzultovat přímo s výrobcem přípravku, který by vám měl doložit, proč používá takovéto dávkování.

 • Migstress

  Iveta Dravecka Dobry den, Chcela by som spytat, ci mozem uzivat tabletky Migstress,ked beriem kventiax na miernu depresia. Kventiax nie je antidepresivum. Migstress je vytazok mucenky a griffonia simplicifolie, ktora obsahije 5 HTP. Dakujem. Dravecka

  • Woykoff Dobrý den,
   my nejsme výrobcem přípravku Migstress, takže Vám nejsme schopni podat validní informaci. Obraťte se prosím přímo na výrobce tohoto přípravku, který by měl být schopen Vaši otázku zodpovědět.

 • Užívání tryptofanu a vitamínu B6 současně

  Klára Dobrý den, jaký máte názor na užívání tryptofanu a B6 současně? Dočetla jsem se, že vitamín B6 zvyšuje účinnost přeměny tryptofanu na serotonin, ovšem ve větším množství může způsobit nedostatek tryptofanu. V jakém množství by tedy bylo ideální vitamín B6 používat v kombinaci s tryptofanem? Nemám s tímto žádnou zkušenost, deprese mám asi čtvrtý měsíc, právě se chystám k obvodnímu lékaři, ale mám obavy, že mě odbyde pouze anidepresivy, a ty brát nehodlám. Děkuji za reakci.

  • Woykoff Dobrý den,
   užívat tryptofan společně s vitamínem B6 se považuje podle klinických studií se velice vhodnou kombinaci. Při běžné stravě a pokud neužíváte třeba B-komplex se rozhodně nemusíte bát předávkování vit. B6, data o snížení dostupnosti trypotfanu pro mozek při předávkováním vit. B6 nejsou příliš věrohodná a navíc pracují s denní dávkou B6 nad 20 mg, což je zhruba 10ti násobek B6 v jedné tabletě.

 • Relaxa

  Josef Nemuzu nikde sehnat modrou relaxa tabletky, pomozte josef@hejnak.cz
  Jenom ty novy na zvykani ale ne ty stary modry, co je rad pouzivam.
  https://www.prozdravi.cz/relaxa-rapid-30-pastilek.html

  • Woykoff Dobrý den, starší přípravek Realaxa COMFORT (modré dražované tabletky) již není vyráběn a byl nahrazen novějším a kvalitnějším Relaxa RAPID. Účinné látky jsou stejné a ve stejném množství, změnila se jen forma tablety. Starší výrobek již není a nebude k dispozici.

 • Kombinace doplnku stravy

  Lukáš Rektořík Dobrý den , mohl bych se prosím zeptat jestli denně můžu používat kombinaci tří doplňků stravy ,aniž by mi to nějak ublížilo na zdraví,celkovou funkci těla.Jedná se o tyhle produkty - HemoStop Probio Max , Folixil plus pro muže, GS intensun.Popř.můžu na dva měsíce vynechat ten Folixil plus pro muže. Všechny prášky se berou po tabletě denně na 2-3 měsíce. Na internetu jsem četl ,že některých věcí v tabletách se můžu předávkovat , můžou mi ublížit ,když jich je víc ,proto se obracím na Vás.Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel ani jeden z těchto výrobků nevyrábíme a nemáme s nimi zkušenosti ani klinická data a proto nejsme schopni Vám dát fundovanou odpověď. Doporučil bych Vám se obrátit přímo na výrobce těchto produktů, pokud jde o seriozního výrobce, měl by mít tato data o svých produktech k dispozici.

 • Allegra comfort

  Lucie Syrová Dobrý den, může se brát Allegra, když beru antidepresiva rivotril 1-1-1/2 a aurorix1-0-1? Špatně spím, budím se za 2-3 hodiny a pak už neusnu. Moc děkuji.

  • Woykoff Ano, můžete, ale pouze allegru COMFORT, DRINK nebo CHOCO. Vždy večer a na lačno, doporučil bych jako nejlepší řešení použít allegru DRINK.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna