Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Sanval a hořčík

  Pavla Užívám Sanval a zapijím sumivym hořcikem. Není tam nějaký problém

  • Woykoff Dobrý den,
   tento dotaz by jste měla směřovat na výrobce přípravku Sanval, my nemžeme reagovat rasou u přípravků, které nevyrábíme.

 • Alegra dring

  Zdenek Dobrý den. Začal jsem užívat na nespavost a uzkosti, jak jste doporučil Alegra dring. Ale hrůza. Vůbec jsem nespal, úzkosti se zhorsily. Nevím, al už vaším pripravkum nevěřím. Jsem zvědavý jestli na to dokážete odpovědět.

  • Woykoff Reakce na užití allegry (tryptofanu) je poměrně atypická, běžně se s ní nesetkáváme a ani není popsána v klinických studiích. Snad jedině při velkém předávkování tryptofanem lze pozorovat účinky takzvaného serotoninového šoku, který se projevuje obdobně jako předávkování kofeinem, což jsou příznaky které popisujete. Při užívání max. 400 mg tryptofanu v dávce (2 tablety allegry COMFORT) by k tomu docházet nemělo. Výjimkou by bylo pokud by jste allegru užíval v nějaké nevhodné kombinaci se stravou obsahující velké množství dobře dostupného tryptofanu, např. mléko, červené maso apod. Dále se to může stát při kombinaci allegry a antidepresiv SSRI.
   Zkuste dávku rozdělit na 1 odměrku ráno a 1 odměrku večer.

  • Veronika To by mne také zajímalo , mám stejný problém. Nutno říct, ze stejně priznaky mi způsobují antidepresiva na začátku léčby a časem to zmizí. Muže se jednat o to stejně, a po čase tohle vymizí? Každopádně jde vidět, že to s tou hlavou něco dělá 🤔

   • Veronika Ovšem jako pozitivní efekt se to zatím opravdu nejeví.

 • Alegra

  Mirka Dobrý den. Můžu užívat Alegru dring, když užívám Neurol a někdy Sanval na spani? Chtěla bych se těch léků zbavit. Prosím poraďte. Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   kombinace allegry DRINK a Neurolu i Sanvalu je možná a nejsou známy žádné nežádoucí účinky z této kombinace.

 • Strach

  Jirka Dobrý den,chtěl bych se zeptat beru torvacard,bisoprolol,detralex,někdy Neurol,co můžu použít při úzkosti,střechu,vnitřnímu neklidu,děkuji za odpoved

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud trpíte úzkostí a strachem dlouhodobě, je vhodnou formou užívat allegru DRINK, vždy večer na lačno 2 odměrky do cca 150-200 ml studené vody. Pokud máte problémy s nápojem, můžete zkusit allegru COMFORT, 2 tbl denně, také večer a na lačno, ale nezapíjejte ji čistou vodou. Tato varianata je však méně efektivnější.allegru můžete užívat i v kombinaci s torvacardem, bisoprololem, detralexem i neurolem.

 • Allegra

  Martina Dobrý den,koupila jsem si Allegro komfort a relaxu rapid na stav úzkosti,strach, a nevim ,jestli můžu brát obojí.Zatiim jsem používala jen Neurol při potížích.A můžu použít Neurol i pokud budu brát Allegro?Dekuji

  • Woykoff Dobrý den, kombinace allegry COMFORT a relaxy RAPID je velice vhodná. Allegru užívejte dlouhodobě, denně 2 tbl ideálně večer. Vždy na lačno, zapíjejte nejlépe vlažným mlékem s medem, pokud ho nejste schopna vypít, pak 100% ovocným džusem. Ještě efektivnější formou je užívat allegra DRINK. Relaxu pak užívejte vždy před případnou očekávanou stresovou situací, až 3x denně. Oba přípravky můžete užívat i v kombinaci s Neurolem.

 • Kombinace Concerty s Allegrou STRONG

  Honza Dobrý den, mohu brát přípravek Allegra STRONG (1, maximálně 2 tablety denně) společně s lékem Concerta (na ADHD, 1 pilulka denně)? Děkuji moc za odpověď

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel nemáme zkušenosti s kombinací léku Concerta s allegrou STRONG, tedy zejména s extraktem z třezalky. Byl bych v tomto případě opatrný a raději bych vše konzultoval se svým lékaře, který lék předepsal, zda není kontraindikována třezalka.

 • Uzkost

  Zdenka Dobrý den. Můžete mi prosim poradit, co na uzkosti a strach. Špatně spím. Děkuji.

  • Woykoof Dobrý den, v tomto případě bych určitě poradil allegra DRINK, užívat 2 odměrky rozpuštěné ve 200 ml studené vody vždy večer, asi 1-2 hodiny před plánovaným usnutím.

 • Melatonin

  Ales Dobrý den. Mohu uzivat Alegra dring večer a brát i Melatoni? Špatně spím. Mám uzkosti . Dekuji

  • Woykoff Dobrý den, ano můžete kombinovat allegru DRINK s alegrou Melatonin bez obav.

 • Seropram

  Eva Dobrý den. Také beru Seropram kapky 4 ráno. K tomu Neurol. Už to beru 6 týden a je to horší a horší. Mám vysazovat. Brát týden 2 kapky a pak jednu. Chtela bych něco přírodního, co můžu hned po tom Seropramu. Můžete mi poradit? Nebo můžu už teď při vysazovani? Děkuji. Eva

  • Woykoff Dobrý den, v tomto případě je nejlepší volbou allegra DRINK. Doporučil bych ji zkusit už při vysazování, a to večer 1 odměrku, tedy 50% dávkování do sklenici s vodou a vypít cca 1 hodinu před spaním. Po vysazení léků pak plnou dávku 2 odměrky večer.

 • Seropram

  Vláďa Dobrý den, jaké jsou převažující zkušenosti s náběhem účinku Seropramu v kapkách, užívám dvě kapky ráno a dvě večer. Po dvou týdnech nedokážu efekt posoudit, beru cca 3 týdny i pulku Neurolu 0.25 mg pred spaním, spím ale velmi špatně, Neurol vydrží tak na dvě hod, spánku. K tomu užívám eliquis 5 mg 2x denně. Předem děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel my nejsme výrobci ani distributoři těchto léků a z tohoto důvodu vám nemůžeme podávat informace o zkušenostech s těmito léky. Doporučuji vám se obrátit na lékaře nebo na výrobce léků.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna