Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Triticco

  Alice Dobrý den. Ještě se zeptám co by jste mi místo Tritica doporučil. Občas si vezmu i kousek Lexaurinu. Chtěla bych se toho všeho zbavit. Dekuji moc

  • Woykoff Dobrý den, nasazování syntetických antidepresiv je poměrně komplikovaná a dlouhodobá záležitost, než dojde k jejich správné titraci. Nelze to řešit on line radou. Doporučil bych navštívit vašeho ošetřujícího lékaře, které vám léky předepisuje a poradit se s ním. Osobně bych při prvních nasazování antidepresiv volil návštěvu specialisty, psychiatra nebo neurologa, který má s léky větší zkušenosti.

 • Triticco

  Alice Dobrý den. Užívám večer Triticco 50 na noc, mám všechny nežádoucí účinky. Mohu je nahradit Alegrou dring že dne na den? Nemůže mi to způsobit serotinovy sok? Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   syntetická antidepresiva není příliš vhodné přestat užívat ze dne na den, vždy by mělo jít o postupný proces pod dohledem lékaře, stejně tak jako jejich nasazování. Doporučil bych se poradit s vaším ošetřujícím lékařem, která lék nasadil jak postupovat. Ale Allegru DRINK můžete bez obav kombinovat s Triticco, allegru ráno a Triticco večer. Serotoninového šoku bych se rozhodně neobával.

 • Allegra drink

  Míla Dobrý den, může dcera (19 let) brát Allegru drink při autoimunitním onemocnění štítníé žlázy? Bere Euthyrox -50 mg denně. Dále na alergie Xyzal a spray na astma Combair. Cítí se psychicky delší dobu vyčerpaná a unavená. Je na ní vidět mírnější úzkostná sociální porucha. Chtěli bychom vyzkoušet šetrnější cestu než hned antidepresiva. Horší náladu má ráno a večer, měla náročný školní rok. V případě že by byl drink vhodný, tak hned plnou dávku dvě odměrky nebo začít s jednou? Váha 57 kg. Moc Vám děkuji.

  • Woykoff Dobrý den,
   Allegru DRINK můžete užívat i při kombinaci těchto léků bez obav.

 • Tritico AC 150

  Richard Hason Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu užívat Woykoff Comfort, když beru na noc Tritico 150? No přes den někdy mám pocit úzkosti a špatně "smutne" nálady! Dekuji

  • Woykoff Dobrý den,
   pokud myslíte allegru COMFORT, tak kombinace s Tritico je možná, jen bych doporučil to oznámit vašemu ošetřujícímu lékaři. Pokud jste myslel Relaxu COMFORT, tak i zde je to možné.

 • Dorsiflex

  Alice Dobrý den. Můžu užívat Alegra dring společně s Dorsiflexem na uvolnění patere?

  • Woykoff Dobrý den, kombinace allegry DRINK s Dorsiflexem je možná s bez nežádoucích účinků.

 • Novopasit a cipralex

  Veronika Dobrý den, marně hledám informaci,uklidnění. Před čtyřmi dny jsem ukončila užívání cipralexu, kdy jsem užívala poslední 2 týdny pouze čtvrtku z 10 mg tablety cipralexu, takže 2,5 mg, dnes jsem vypila 5 ml novopasitu který mi dala tchyně na úzkost, až doma jsem z hrůzou zjistila , ze je v vem trezalku.
  Teď se tady úzkostí sypu, a mám strach ze serotoninoveho syndromu ☹️.
  Je trezala po čtyřech dnech od vysazeni 2,5 mg cipralexu bezpečná?
  Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   v žádném případě nekombinujte třezalku a antidepresiva typu SSRI, ponechal bych mnohem vetší prostor, ideálně až 1 měsíc.

 • Allegra drink

  Dagmar Dobry den, je mozno uzivat kratkodobe/dlouhodobě 3 nebo 4 odmerky allegra drinku denne? Misto fopotucenych dvou odmerek?

  • Woykoff Dobrý den, navyšování dávky allegry DRINK nad doporučené 2 odměrky denně není vhodné. Spíše se zaměřte na to , aby obě odměrky jste užila najednou nejlépe večer. tak hodinu před spaním a hlavně nalačno.

 • Allegra drink

  Dagmar Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je mozne misto dvou odmerek allegra drinku denne uzivat dlouhodobe ci přechodně tri nebo čtyři odmetky denně? Dekuji.

 • Allegra a Lexaurin

  Vladimír Je možné a vhodné brát pravideln8ě Allegra Strong a Lexaurin Lexaurin?

 • Dotaz

  Nikol Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat co je potřeba na to najít si psychologa/psychiatra..je potreba papir od lekare nebo jak to funguje?
  Je mi trapné se se vším sverovat doktorovi.


  Hezky den

  • Woykoff Dobrý den, k návštěvě psychologa žádné doporučení nepotřebujete, k návštěvě psychiatra je doporučení obvodního lékaře vhodné, ale také není nezbytné.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna