Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Allegra comfort a alkohol - rozestup

  Aneta Dobrý den, dočetla jsem se tady v poradně, že je možné během užívání Allegry comfort pít alkohol. Večer jsem zvyklá, že si s manželem nalijeme sklenku vína k filmu (cca kolem 20:30) a teď nevím, kdy tak Allegru nejlépe užívat. Je nějaké časové rozmezí, které je nutné dodržovat mezi užitím Allegry a alkoholu? Ranní braní Allegry mi časově moc nevyhovuje. Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, allegru je vhodné brát tak 45 minut až hodinu před plánovaným usnutím. Takže pokud si dáte víno, a ukončíte jeho pití třeba ve 22,00 není problém užít allegru ve 22,30 - 23,00...

 • Kombinace s běžně prodávanými léky na nachlazení

  Veronika Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné Allegru comfort kombinovat s běžnými léky na nachlazení - ibalgin, paralen, tantum verde nebo levopront? Příp. se kterými jinými léky je kontraindikována. Děkuji.

  • Woykoff Dobrý den, allegru COMFORT můžete kombinovat s výše uvedenými léky, i dalšími léky na chřipku a nachlazení bez omezení.

 • Kombinace 5 HTP a Neurol

  Rostislav Dobrý den, v současnosti užívám 5 HTP 50 mg ráno, 50 mg odpoledne, 100mg před spaním. Lze k tomu přidat večerní dávku Neurolu? Jde mi o to abych si nezhoršil deprese. Děkuji

  • Woykoff I zde bych k Neurolu volil spíše trytpofan, nebo jen pouze 5HTP.

 • Kombinace 5-HTP a třezalky tečkované

  Rostislav Dobrý den, lze současně užívat 5 HTP a třezalku tečkovanou? Z důvodu potlačení depresií. AD jsou poslední možností. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, kombinaci třezalky a 5HTP bych raději nevolil, buď třezalka a tryptofan, nebo pouze 5 HTP

 • Kombinace léků a potravinových doplňků

  Mirka Dobrý den, trpím úzkostné-depresivní poruchou,úžívám 10mg strattera,5mg Ritalin a před spaním 25mg qentiapin. Mohu k těmto lékům přidat allegru drink,případně Rohodiolu s Ashwaghandou? Jak se tyto kombinace prosím snesou? Děkuji pěkně za informaci.

  • Woykoff Dobrý den,
   rohodiola a ashwaghanda samozřejmě nejsou problém, strattera a ritalin a quentiapin samostatně také nevykazují žádné kontraindikace, ale byl bych opatrný při koktejlu všech těchto léků. Přiznám se že bych příliš nedoporučoval používat falší látku jako je tryptofan, pokud to bude chtít vyzkoušet, začal bych velmi opatrně třeba s 1/4 dávkou, a o 2 týdnech v případě že bude vše v pořádku bych postupně zvyšoval až na plnou dávku.

 • ALLEGRA DRINK

  Nikola Dobrý den, může se užívat společně Allegra drink a Saframyl. V Saframylu je 30 mg safranalu a též 75 mg tryptofanu a 1 mg vitamínu B. Je možné si vzít Saframyl ráno a večer jednu odměrku Allegra drinku. Ješte doplním trvalé medikamenty Euthyrox 50 mg a Xyzal. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   takto vámi navržené dávkování je bezpečné, 75 mg tryptofanu v Saframylu je velmi nízké a nehrozí žádné riziko předávkování.

 • Třezalka

  Silvie Dobrý den, je skutečně možné Allegra Strong užívat 3 měsíce, i když obsahuje třezalku? Běžně se délka užívání třezalky uvádí 6 týdnů. Moc děkuji za odpověď.

  • Woykoff Třezalku můžete užívat i dlouhodobě, ale je důležité během užívání omezit podávání jiných léků nebo doplňků stravy, pokud není kombinace s třezalkou vysloveně vhodáu. V žádném případě nesmíte užívat antidepresiva ani jiná psychofarmaka.

 • Kombinace doplňků

  Silvie Dobrý den, prosím o informaci zda je možné kombinovat Allegra Strong a Allegra Melatonin Rapis na noc a Relaxa repid v průběhu dne. Špatně usíním a přes den nemám energii. Dáe mě zajímá, jestli můžu kombinovat Allegra stron nebo Comfort nebo Nápoj s adaptogeny Schizandra 500mg, Rhodiola 400 mg a Ashwagandha 200 mg (tyto tři látky jsou obsaženy v jedné tabletě). Děkuji a zdravím.

  • Woykoff Dobrý den,
   kombinace allegry STRONG a Melatoninu, i relaxy RAPID je možná a i účinná. Allegru STRONG bych příliš nedoporučoval kombinovat s přípravkem obsahujícím Schizandtru, Rhodiolu a Asheagandhu.

 • Nežádoucí účinky

  Růžička Dobrý den, mohu užívat tablety i při onemocněním jater? Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den, prosím o upřesnění které tablety máte na mysli.

 • Sertralin Actavis 50 mg, Neurol 0,25 x Allegra

  Barbara Dobrý den. Od půlky ledna jsem začala trpět malátností, závratě atd. Jelikož se u mně někdy projeví tetanické stavy, doplním je hořčíkovými infúzemi. Pár dní bylo dobře. Pak se mi dostaly takové stavy, že jsem se začala celá třást, bušení srdce ještě větší. Kromě toho jsem měla spoustu vyšetření, jako EKG, EEG, MG mozku, celkové odběry na minerály, odběry na štítnou žlázu, odběry na hormony v přechodu..... a všechno naprosto v pořádku, jen hladina železa byla nižší. Nakonec neurolog dospěl k tomu, že problém bude v mé psychice. (Odborného psychologa jsem ještě nenavštívila). Nasadil mi tedy léčbu. Každý den ráno na lačno Sertralin Actavis 50 mg - pouze půl tablety (25 mg) a k tomu Neurol 0,25. Sertralin beru teprve pátý den. Stavy jsou neúnosné. Když je nejhůř, beru Neurol. Neporadím fungovat, nepoznávám své tělo, je to strašné trápení. Doktor mě upozornil, že než tablety zaberou, musím vydržet alespoň 2 týdny. Ale už teď to nedávám. Neurol začínám brát pravidelně ráno a večer před spaním. Chtěla jsem se zeptat, zda můžu brát k Sertralinu a Neurolu allegru. A pokud ano, kterou byste mi doporučil. Mám dvě děti, starší dceru čekají letos přijímačky a já nejsem schopná fungovat. Potřebuje mou podporu a já prostě neporadím se vzchopit. Moc mě to trápí. Do ledna jsem fungovala naprosto normálně. Přišel zlom a nevím, jak se z toho dostat. Nedokážu si představit, že budu brát dlouho tyto léky. A pokud ano, tak ne návykové. Prosím poraďte mi jak mám léky a doplňky zkombinovat. Stejně si myslím, že mě nemine návštěva psychologa. Děkuji za odpověď.

  • RT Dobrý den, s tím Sertralinem (antidepresivum) vydržte. Od 14 dne se bude stav jen zlepšovat. Někdy jsou to i měsíce než si na lék tělo zvykne. Určitě navštivte psychiatra/psychologa, aby určil vhodné množství léku. Určitě to zvládnete.

  • Woykoff Dobrý den, kombinace allegry COMFORT nebo allegry DRINK je nejen možná, ale i vhodná. V každém případě by jste však o užívání doplňkového trypofanu v kombinaci s antidepresivy typu SSRI měla informovat svého ošetřujícícho lékaře, protože může zesilovat účinek antidepresiv. Ale platí slova vašeho lékaře, nelze očekávat reakci dříve než za dva týdny, mnohdy až za měsíc. To platí jak pro antidepresiva, tak i pro doplňkový tryptofan. A není dobré měnit léčbu dříve než se stav ustálí.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna