Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • tryptofan

  Táňa Dobrý den, prosím o radu. Dá se tryptofan kombinovat antidepresivy? Těžší deprese. Nehodlám AD vysazovat (bez nich bych to nedala) ale často beru méně než mi předepisuje lékař, protoe tu "umělou hladinku" dobré nálady a vůbec chemii moc nemusím. Mohla bych se nějak podpořit tryptofanem? A máte nějaký názor na DPLA? Budu moc vděčná za Váš odborný názor či doporučení. Děkuju Táňa J.

 • Allegra + Trittico

  Lucie Hrušková Dobrý den,
  beru již týden lék Trittico na uzkostně depresivní poruchu (nyní jsem na dávce 150mg na noc - měnila jsem za antidepresiva Velaxin 100mg) a mám pocit, že se mi problémy zhoršily, prožívám panické ataky a jsem také dost úzkostná. Zajimalo by mě, zda mohu Allegru s Tritticem kombinovat abych tělu trošku při začátcích léčby pomohla.
  Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den, kombinace Trittica s Allegrou je dobrá volba, vhodně se doplňují. Jen mějte na mysli, že Allegra v některých případech může zvýšit účinek antidepresiv a měla by jste o jejím, užívání informovat svého ošetřujícího lékaře.
   doporučil bych Vám allegra DRINK, 1x denně na lačno před spaním.

  • Karin Dobrý den, nejsem odborník, ale z vlastní zzkušensti můžu říct, že mi bylo Trittico nasazeno před 2 roky, brala jsem 125mg na noc, ze začátku to bylo též divoké, ale potom 2 měsíce v pohodě až do té doby než jsem zkolabovala do bebzvědomí, kdy mi bylo lékařem neurologem řečeno, že tato dávka při mých 54 kg váhy je šílená, tak jsem to snížilana 75 mg, ale po měsíci jsem musela jít opět níž na 50 jelikož, jsem taky měla panické ataky a veliké úzkosti, kdo nezažil nepochopí. Nyní jsem skončila na 50 mg a začala brát Allegru a jelikož se úzkosti objevily znovu, šla jsem na 1/3, uvidím jaká bude odezva s Allegrou, zatím ji beru 8 den. Tak vyzkoušejte a uvidíatě,a le myslím že 150 mg Trittica je šílená dávka.

   • Jarmila Souhlasím, letos jsem měla zvýšené Trittico na 125mg a měla jsem z toho serotoninový syndrom. Při snižování SARI (Tritico) je relativní nedostatek serotoninu na synapsích, takže jeho zvýšení Allegrou je výhodné.
    Protestuji ale proti kombinaci SARI a SSRI s Allegrou....obě zvyšují hladinu serotoninu a v odborné literatuře je uváděno, že se nesmí používat pro riziko serotoninového syndromu.

 • Užívání Allegra drink ráno

  Kataxa Dobrý den, ještě jsem se zapomněla zeptat, je možné užívat Allegra drink ráno? Neovlivňuje schopnost řízení? Děkuji

  • Woykoff Ano, můžete. Ani jeden přípravek z řady Allegra neovliňuje řízení.

 • Kombinace Uro-vaxom, Allegra drink a Gynex

  Kataxa Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Užívám Uro-vaxom a Gynex na opakované záněty močového měchýře. Chci začít užívat Allegra drink. Je možná tato kombinace? Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den,
   ano tato kombinace není žádný problém.

 • Allegra comfort

  Jana Dobrý deň,
  Allegru comfort užívam skoro 2 týždne, 1 tabletu večer, ale zapíjam vodou. Nemám alergiu na mlieko, ale jednoducho žiadne mlieko nevypijem a džús tiež nepijem. Možno kakao s medom by som dokázala vypiť, dalo by sa to aj tak? Cca 1,5 deci by stačilo? Resp. ak džús, je to jedno aký len musí byť 100%?
  Inak Allegra mi už pomáha, zmiernila mi úzkosť a stres a už aj o niečo lepšie spím. Nemám problém so zaspatím, ale so skorým budením a slabým spánkom.
  Ďakujem.

  • Woykoff Dobrý den, užívání Allegry COMFORT na lačno a zapití vodou je úplně špatně, v takovém případě je biologická dostupnost TRP pro mozek rovná téměř nule.... Ideální je opravdu použít mléko s medem, pokud mléko nezvládnete pak alespoň 100% džus, např. pomerančový... Důležitý je obsah přírodního cukru, glukosy.... tedy žádné tzv. varianty light.
   Doporučil bych vám vyzkoušet Allegru DRINK, sáček ze kterého si připravíte nápoj cca 200 ml, který má jednoznačně nejvyšší nejvyšší biologickou dostupnost TRP pro mozek, která je dána poměrem TRP/LNAA 1,42 který je nejvyšší dosažený ze všech přípravků i potravin,

 • Kombinace Allegra comfort a Relaxin

  Katka Dobrý den, jen možné užívat přípravek allegra comfort v kombinaci s Relaxin Energy?

  • Woykoff Dobrý den, přípravek Relaxin Energy obsahuje některé rostlinné extrakty, které by mohly mít pozitivní vliv na tvorbu Serotoninu, tedy obdobný účinek jako Allegra. Považujeme na zbytečné a neefektivní užívat dva rozdílné přípravky se zřejmě obdobným účinkem, je to obdobné jako nikde zřejmě neužívá na bolest a horečku Ibalgin v kombinaci s Panadolem. Ale protože vliv Relaxinu na tvorbu Serotoninu nepovažujeme za příliš výrazný, neobával bych se negativních účinků typu Serotoninového šoku a pokud Vám to vyhovuje, můžete užívat oba přípravky současně.

 • Kombinace Allegra Forte a VemoHerb Bulgarian Tribulus

  Weiden DObrý den, chci se zeptat zda je možné bezpečně kombinovat Allegra Forte a doplněk stravy VemoHerb Bulgarian Tribulus pro posíleníí množství testosteronu v těle. Děkuji za odpověď

  • Woykff Dobrý den,
   přípravek Allegra FORTE neexistuje. Ale kterýkoliv přípravek z řady Allegra které vyrábíme je možné ombinovat s přípravky obsahující Tribulus, jako například i náš Andromen.

 • Dotaz

  Myška Omlouvám se zapomněla jsem napsat že se bojím smrti jak mne někde píchne už se děsím a moc se sleduji. Je mi 55 let a ad jsem brala. Chci jít přírodní cestou. Beru euthyrox na štítnou b komplex magnosolf a green trio (spirulina zelený ječmen a chlorela). Nejsem vegan jím vše a denně plno tryptofanu ( ořechy vejce banán maso chia semínka mléko jogurt atd). Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, ani zde se nemusíte obávat. U tryptofanu je vždy důležité, v jak kombinaci stravy TRP přijímáte, protože složení stravy výrazně ovlivňuje jeho biologickou dostupnost pro mozek, nerozhoduje tedy tolik množství TRP jako poměr TRP/LNAA ve stravě. Pokud allegru DRINK užíváte nalačno před spaním s dobrým efektem, není se čeho obávat. Teoreticky při "předávkování" tryptofanem může hrozit max. tzv. serotoninový šok, který se projevuje obdobně jako předávkování kofeinem, podrážděnost, zrychlený pulz.... mže to přetrvávat tak 1 - 2 hodiny.... tyto případy jsou ale skutečně vyjímečné a hrozí u lidí se sníženým zpětným vychytáváním serotoninu, např. při předávkování antidepresivy.

 • Dotaz

  Myška Dobrý den užívám alegra drink a relaxu. Můžu při pastilkach pít zelený čaj? Pijí ho tak 4 větší hrnky nebudu mít moc theaninu? A v jidle přijímám dost tryptofanu nemohu se předávkovat když večer vypiji drink? Děkuji za odpověď

  • Woykoff dobrý den,
   nemusíte se obávat, theanin je považován za zcela bezpečný a nebyly nikde popsány známky předávkování i v dávkách několik gramů denně.

 • Antidepresiva

  Teo Dobrý den rok a půl beru antidepresiva Citalec 20-10-5mg při vysazování na 5mg se me stavy úzkosti a deprese projevily znovu tak jsem znovu najela na 10mg chtěla bych zakoupit nějaký produkt od vás jaké by byli nejvhodnější? Vím ze bych se mela vyhýbat trezalce. Dekuji

  • Woykoff Dobrý den, pro kombinaci s Citalecem je nejvhodnější užívat Allegra DRINK, 1x denně vždy večer na lačno cca 1 hod. před spaním. Případně můžete občas kombinovat s Allegrou CHOCO, 1 tabulka denně také před spaním.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna