Poradna doplňky stravy

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s produkty WOYKOFF: 

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • pomoc pri tetánii

  marta Dobrý deň, chcem sa spýtať, dlhé roky trpím na tetániu, ktorá ale už prechádza do stavov úzkosti a apaniky, možno aj občasná depresia. Nakolko mi užívanie magnezia a calcia nepostačuje, myslíte že by mi mohol pomôcť na zmiernenie stavov Allegra drink, alebo niečo iné? Ďakujem

  • Woykoff Dobrý den, tetanie je způsobena sníženou hladinou hořčíku... obávám se že přípravky typu Allegra Vám nepomohou... i když v Allegře DRINK je i hořčík, není to ten pravý produkt na tento druh problému.

   • marta ani v prípade, ked je tetánia sposobená zvýšeným stresom

    • marta v príspevkoch z 9/2018 kde sa vás na tento problém s tetániou p dvaja vaši klienti, tam ste tento drink odporúčali aj na latentnú tetániu, dokonca opisovali zlepšenie stavu. Ďakujem

     • Woykoff Samozřejmě, že přípravky řady Allegra Vám pomohou zmírnit dlouhodobý stres. Allegra DRINK je pak to nejlepší a nejfyziologičtější řešení, a to při dlouhodobém užívání, a to jeden sáček denně nejlépe večer na lačno, optimálně tak 1 hodinu před spaním. Ale přesto dostatečná suplementace hořčíkem je nejdůležitější a nejúčinnější prevencí tetanie.

      • marta Ďakujem za odpoveď, práve týmto smerom bola zameraná moja otázka, ohľadom toho dlhodobého stresu a úzkosti, samozrejme, že horčík doplňam, len teraz mám horšie obdobie plné stresu, tak sa ho snažím odbúrať, preto chcem vyskúšať vaše prípravky. Ešte raz vďaka

 • Užívání

  Aneta Dobrý den, je lepší užívat Allegra drink pouze večer jak uvádíte, nebo je možnost užití i ráno? A musí se užívat každý den, nebo se může drink vzít nárazově, když třeba cítím, že to není ono? Děkuji

  • Woykoff Dobrý den, přípravek allegra DRINK, ale i COMFORT se musí užívat dlouhodobě, jednorázové užití nemá velký význam. I nástup účinku je pozvolný a nedostavuje se okamžitě. Můžete ho užít i ráno, jen musíte dodržet že ho vypijete nalačno a ještě min 90-120 minut po užití nebude nic jíst. celkově i pro účinnost je ale lepší užít večer před psaním.

   • Aneta Moc děkuji za odpověď. Ještě se prosím zeptám, za jak dlouho po jídle drink užít a jaky čas před spaním. Děkuji

    • Woykoff v ideálním případě tak dvě hodiny po jídle...aby stačila klesnout hladina živin v krevní plasmě...

     • Aneta Nevadí kombinace allegra drink na večer a přes den pastilky Rapid Relaxa? Děkuji

 • Ohladom rady

  Andre Chcel by som poprosit aky produkt by som mohol skusit spolu z mirzatenom po case by som ho chcel postupne vysadit

  • Woykoff Dobrý den,
   nejlepší variantou je užít allegra DRINK 1x denně, nejlépe před spaním. Pokud z nějakého důvodu by jste měl problém s nápojem, pak užijte 2 tbl allegra COMFORT.Počítejte s tím, že zde účinek nemusí být tak výrazný. V žádném případě neužívejte allegra STRONG příapdně allegra GRIFFO.

 • Andromen

  David Dobrý den, zajímá mne Váš názor nebo odborný komentář k tomuto doplňku, který doplní informace již uvedené v příbalovém letáku a případně jaká je odezva zákazníků. Děkuji za odpověď

  • Woykoff Dobrý den,
   z Vašeho dotazu přesně nerozumím, co konkrétně Vás zajímá. snad jen obecně, klíčovou účinnou látkou je extrakt s Tribulus terrestris, který je standardizován na obsah fytosterolů, které jsou chemicky blízké testosteronu a vykazují obdobné fyziologické účinky. Podle klinických studií podávání TT nezvyšuje hladinu testosteronu, jak se původně předpokládalo, ale jeho podávání má podobné účinky jako při zvýšené hladině testosteronu. A jelikož u mužů s přibývající věkem klesá hladina testosteronu, což sebou přináší jisté negativní výsledky, WHO doporučuje i mužů ve věku 55+ podávat preventivně TT zejména kvůli podpoře imunitního systému. Pokud jde o zákazníky, do této doby jsme neobdrželi žádnou negativní informaci od uživatelů, přestože máme mnoho dlouhodobých zákazníků. Několik mužů nás kontaktovalo ohledně poradenství ohledně užívání a dávkování, zejména ve specifických zdravotních případech, a u těchto jsme se setkali s pozitivní odezvou.

 • 5-HTP

  Martin Dobrý deň,
  začal som užívať Váš produkt Allegra 5-HTP. Užívam jednu tabletu denne pred spaním. Chcem sa Vás spýtať, že s akým produktom by bolo vhodné tento prípravok kombinovať na zlepšenie účinku. Ashwagandha, ktorá vraj znižuje hladinu hormónu kortizol by bola vhodný doplnok? Alebo by bola lepšia kombinácia s prípravkom GS Anxiolan, v ktorom sú účinné látky z Valeriány lekárskej a Ľubovníka bodkovaného? Dôvodom užívania je v mojom prípade nadmerný stres a smutná nálada. Ďakujem za odpoveď.

  • Woykoff Dobrý den, s přípravkem Ashwagandha nemáme vůbec žádné zkušenosti, ani nikdo s odborníků lékařů se kterými spolupracujeme, ani jsme nenašli žádné klinické studie, takže Vám nejsme schopni dát fundovanou odpověď. Zkuste dotaz přímo na výrobce tohoto přípravku. Pokud jde o Anxiolan, tak Vám společné užívání s allegra 5-HTP rozhodně nemohu doporučit, protože kombinace 5-HTP a třezalky (ľubovník) není vůbec vhodný. Pokud si myslíte, že by bylo vhodné užít třezalku (která funguje podobným způsobem jako SSRI antidepresiva) doporučuji allegra STRONG, kde je v maximální možné koncentraci povolené českou legislativou a v kombinaci s tryptofanem, nikoliv 5-HTP. ale užívejte jí jen po dobu nezbytně nutnou, postupujte dle návodu v sekci Pyramida špatné nálady. Ale doporučil bych až tehdy, kdy ani dávkování 2 tbl allegry 5-HTP nepřinesou žádný výsledek po 1 měsíci užívání.


   • Martin Ďakujem Vám za odpoveď. Budem teda užívať Allegru 5-HTP a ak sa mi do 3 týždňov nezlepší stav, tak vyskúšam 2 tablety Allegry 5-HTP denne. Ak nepomôže ani to tak vyskúšam Váš prípravok Allegra Strong.

 • 5-HTP

  David Dobrý den,
  budete tento doplněk dále prodávat nebo jste jeho prodej ukončili?

  • Woykoff Dobrý den,
   bohužel na výzvu SZPI jsme museli prodej výrobku přerušit a přepracovat obalový materiál včetně názvu výrobku. Ten se bude nadále jmenovat allegra GRIFFO. Bohužel tento proces si vyžádá určitý čas, doufáme však že nejpozději do konce tohoto roku bude výrobek allegra GRIFFO na trhu. Připravek allegra 5-HTP je i nadále k dispozici na Slovensku.

 • Preparát pro dítě ve věku 14 let

  Jitka Dobrý den, právě řešíme se synem stavy úzkosti, je v 9. třídě, došlo u nich ke sloučení dvou tříd, takže trochu nové prostředí, nový třídní učitel, jeho sestra začala jezdit na jinou (střední) školu a on je velmi citlivý a dělá si obavy z toho, že tento rok je rozhodující, potřebuje, aby se mi vše podařilo, udělal přijímací zkoušky atd. a začala se u něj projevovat úzkost.. stažený žaludek, průjem atd., rozbrečí se a do školy nedokáže odjet, už to řešíme týden. Zpočátku fungoval normálně, pak jsme byli týden na dovolené, po dovolené ještě také a pak dostal nějakou virózu a od té doby stále nějaké indispozice, které se mi už zdají být psychické. Myslím, že jen potřebuje překonat párkrát ten ranní "zásek" a "vplout" do režimu a bude to dobré, manžel tvrdí, že je po něm a chybí mu sluníčko. Mohl by mu nějaký preparát od vás pomoci se vyladit? Stav úzkosti přichází jen v okamžik odjezdu do školy. Jinak je naprosto v pohodě, veselý, normální jako vždy. Na šikanu to nevypadá, hodně se svěřuje a mluvili jsme s ním několikrát a vždy se dušuje, že se nic neděje. Kdysi problém měl a řekl to. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,
   máte pravdu v tom, že se bude jednat jen o krátkodobou záležitost, než se sžije s novým prostředím. A pravdu mám i manžel s nedostatkem sluníčka, pokles slunečního svitu zcela fyziologicky nám všem snižuje produkci serotoninu, někdo je na to citlivější a někdo méně. Obecně se pro to sžil pojem "podzimní depka", ale nejde samozřejmě o depresi z pohledu klinického.
   Z našich produktů bych určitě doporučil Relaxu RAPID, ať užívá 2 patilky ráno před odchodem do školy, nebo ať je cucá cestou do školy. Případně může užít další dvě v případě potřeby po obědě.
   Pokud by toto nestačilo, ideální by bylo k snídani vypít 1x allegru DRINK...

 • Produkty

  Mirek Dobrý den,
  užívám cca 1 rok Cipralex na úzkostné stavy.Zpočátku se zdálo, že zabral, nicméně dnes si tím už tak jistý nejsem. Chtěl bych se zeptat, jaký váš produkt zabírá nejvíce na zklidnění nervů (stres) a uvolňuje napětí. Stává se mi, že u mě stoupá nervové svalové napětí a tím mám následně problémy i s bolestmi svalů. Potřebuji tudíž něco na zklidněné (bez sedativního ovlivnění) a hlavně na celkové uvolnění svalstva, relaxaci. Užívám i hořčík, B komplex, ale bezvýsledně. Je třeba i možná chyba v pití kávy ? Piji 2 denně. Děkuji za odpověď.

 • Třezalka

  Martina Můžu užívat allegru comfort a tinkturu třezalky dohromady?

  • woykoff Ano, tato kombinace je možná. Jen u třezalky bušte opatrná a mějte na paměti všechny nežádoucí účinky a hlavně kontraindikace. více na allegra STRONG.

 • Dotaz

  Zuzka Chtěla jsem se zeptat začala jsem užívat alegra comfort beru 3 den a úzkostné stavy se zhoršili, mám užívat dál, nebo přestat?

  • WOYKOFF Dobrý den,
   po allegře COMFORT zcela jistě nemůže dojít ke zhoršení stavu úzkostí, může však dojít k tomu že její účinek nebude dostatečný. Ovšem nástup účinku bývá až mezi 8-10 dnem a dobře vyhodnotit účinek je možné až po 1 měsíci užívání. Nepíšete, v jaké dávce COMFORT berete, zda 1 nebo 2 tablety denně. V případě užíváni tryptofanu ve formě tablet, jako je allegra COMFORT je klíčové, kdy a jak tabletu užíváte. doporučujeme spíše na večer, důležité je aby to bylo na lačno a nikdy nezapíjet vodou, protože v tomto případě se biologická dostupnost TRP do mozku blíží O. Zapíjejte nejlépe teplým mlékem s přídavkem medu, pokud máte problém ho vypít, o něco méně účinná varianta je přírodní 100% džus. Po užití pak již nic nejezte.
   Mnohem účinnější variantou z hlediska dostupnosti TRP pro mozek je pak allegra DRINK.
   Pokud ani po 1 měsíci se situace nijak nezlepší, postupujte podle Pyramidy špatné nálady.

   • Zuzana No užívám 1 denně a zapijím džusem. Mohu tedy zkusit 2 denně?, jím to tak kolem te 18 hod a pak za hodinu, dvě večeřím ještě a večer před spaním magnezium ještě...

    • Woykoff Ano, užijte 2 denně, nebo zkuste allegru DRINK.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna doplňky stravy
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna