Poradna veterinární přípravky

Na tuto stránku můžete směřovat své dotazy, případně zkušenosti s veterinárními produkty WOYKOFF

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Arthronis Acute

  Petra Dobrý den, zajímal by mě obsah MSM v mg v jedné tabletě. Děkuji

  • Woykoff Dobrý den,

   obsah MSM v přípravcích arthronis fáte 1 a záze 2 je 250 mg v jedné tabletě, v přípravku arthronis ACUTE 1000 mg v jedné tabletě.

 • allegris nebo relaxis?

  Hedvika Dobrý den, naše fenka trpí zřejmě stresem z cestování a následného krytí-jednou zabřezla a vstřebala , podruhé nezabřezla.Reprodukční problémy nemá, byla podrobně vyšetřena a krytí vždy proběhlo v souladu s vyšetřením progesteronu.V obou případech jsme cestovali poměrně dost daleko...bylo by možné jeden z přípravků použít(nebo oba) před plánovaným krytím?Nemůže mít nějaký nežádoucí vliv na zabřeznutí nebo březost?S úspěchem používám relaxis i allgeris u feny, která zvracela v autě, napadlo mne, jestli bychom ho mohli použít i v tomto případě.Děkuji za odpověď.

  • Woykoff Dobrý den, přípravky allegris a relaxis namají přímy vliv na hladinu progesteronu a tím pádem na pravděpodobnost zabřeznutí. ale pokud, jak píšete, vaše fenka trpí stresem z cestování, případně z pobytu v cizím prostředí, zcela jistě to může mít vliv na zabřeznutí. A právě pro zklidnění vaší fenky mohou být oba přípravky užitečné. Osobně bych vám doporučil podávat allegris již cca 4 týdny před plánovaným odjezdem na krytí, a před vlastní cestou, případně i po příjezdu ještě podat relaxis. Přeji vám, ať vám vše dobře dopadne

 • strach z bouřky

  Alena dobrý den, náš pejsek má paniucký strach z bouřky, již cca 2 hod. před bouřkou je sině nervozní a během bouřky ho nejsme schopni uklidnit. kamarádka používá u svého psa allegris, můžete ho doporučit i pro našeho psa?

  • Woykoff Pokud má Váš pejsek problémy jen s bouřkou (přiv Silvestru apod.) ale jinak je naprosto v pohodě, není allegris ten správný přípravek pro vás. Pro tyto případy používejte přípravek Relaxis, který je určen na krátkodobé zklidnění psa po časově umezenou dobu, jakou je bouřka. Přípravek podávejte okmažitě, jakmile na svém psu uvidíte známky nervozity před bouřkou. Pokud je váš pes opravdu hodne nervozní, podejte raději vyšší dávku přípravku, tedy 2 tablety na¨25 kg váhy zvířete. Nemusíte se bát předávkování, přípravek je zcela bezpečný a nenávykový. Přípravek by měl působit po dobu 4- 6ti hodin, tedy dostatečnou dobu na překonání bouřky.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Woykoff > Poradna > Poradna veterinární přípravky
Loading...

Poradna

Loading...

Poradna