MELATONIN __allegra 3 mg

MELATONIN __allegra   3 mg
Cena
112,17 Kč
DPH
15%
Cena vč. DPH
129 Kč
Kód
APA 3537652_(cena za 100g = 955 Kč)
ks

 

Pastilky pro příjemné usnutí s pomerančovou příchutí

MELATONIN allegra 3 mg je určen osobám:

- s potřebou zkrátit dobu nutnou k usnutí 

- starším 55 let 

- pracujícím na nočních směnách

- vystaveným dlouhodobému stresu (studenti, manažeři, právníci, lékaři)

Doporučená cena v lékárně 149,- Kč 

30 pastilek

3 mg melatoninu

 

Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání.

Obsahuje melatonin, což je endogenní látka, kterou si lidé vytvářejí v epifýze. Melatonin ovlivňuje spánkový cyklus. Přírodní produkce melatoninu je přímo spojena s expozicí světla. Při přítomnosti modrého světla (slunečního záření nebo umělého světla) je produkce melatoninu inhibována. Když se sníží intenzita světla, melatonin se začne přirozeně produkovat.

Schopnost tvorby melatoninu se s narůstajícím věkem postupně snižuje. To může být považováno za jeden z důvodů zvýšeného výskytu nespavosti ve vyšším věku a u osob se sníženou hladinou melatoninu v krvi. Úprava jeho hladin pak na podkladě klinických studií vede u těchto osob k optimalizaci spánkového schématu a k jeho zvýšené kvalitě.
Snížená hladina melatoninu byla také zjištěna u pracovníků na nočních směnách a u studentů medicínských a právnických oborů. 

Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg je ve formě snadno rozpustných pastilek s pomerančovou příchutí, pro snadné užívání bez zapití a rychlejšímu nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí.

Jak doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg správně

užívat?

1/2 pastilky užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. (pokud Vám tato forma nevyhovuje, polkněte pastilku v celku a zapijte dostatečným množstvím vody) V tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku. Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg nekombinujte s hypnotiky!

Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte že sledování LCD displejů (televize, tablet, telefon) narušuje proces usínání, neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu.

 

 

Složení: plnidlo xylitol, mikrokrystalická celuloza, aroma pomeranč, melatonin, protispékavá látka stearan hořečnatý rostlinného původu.

 

Nutriční  informaceV 1 pastilceV 1/2 pastilky tj. v jedné denní dávce% DRHP  
Melatonin  3  mg             1,5 mg       *

 % DRHP denní referenční hodnota příjmu

 * denní referenční hodnota není stanovena 

 

Obsah balení: 30 pastilek s pomerančovou příchutí

Hmotnost obsahu: 13,5 g  ± 5%

 

Dávkování: 1/2 pastilky denně.

 

 

 

 

Není určeno pro děti.
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Ukládat mimo dosah dětí.

Uchovávejte v suchu při teplotě 15 - 25o C.

Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.

  

 

Woykoff > Produkty > MELATONIN __allegra 3 mg